Wspólnie z Panem Tramenem – autorem bloga funeralnego: www.tramen.blox.pl i producentem trumien, firmą Lindner przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Waszym zadaniem będzie uzupełnienie dymków dialogowych w poniższym mini-komiksie wykonanym przez Pana Tramena.

konkurs-pan-tramen.jpgAutorzy najzabawniejszych prac otrzymają aż 10 zróżnicowanych nagród ufundowanych przez firmę Lindner i Pana Tramena.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do godziny 12:00 17 sierpnia 2014 roku na adres mailowy: [email protected], w tytule wiadomości wpisując: „Konkurs Pan Tramen”. Oprócz załączenia pracy należy podać w treści maila imię, nazwisko autora pracy, adres korespondencyjny (do wysłania nagrody).

Uzupełnić dymki komiksu można na 2 sposoby:

  • wpisując treść za pomocą programu komputerowego (zapisując w formacie JPG),
  • na wydrukowanym komiksie, który zostanie w sposób czytelny uzupełniony treścią i zeskanowany (zapisując w formacie JPG).

Komiks konkursowy do pobrania w formacie JPG znajdziecie klikając tutaj.

 

Do wygrania są następujące nagrody:

  • 1 nagroda I stopnia składająca się z: książki „Apokalipsa Z. Tom 1” autorstwa Loureiro Manela, 1 breloka-trumny, 1 komiksu „The Bjuti” Pik i Robi oraz 1 kompletu naklejek funeralnych,
  • 2 nagrody II stopnia składających się z: 1 breloka-trumny, 1 komiksu „The Bjuti” Pik i Robi oraz 1 kompletu naklejek funeralnych,
  • 7 nagród III stopnia: breloków-trumien.

nagrody-pan-tramen

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.StrefaWalkingDead.pl, na fanpage’u www.facebook.com/StrefaWalkingDead oraz na blogu www.tramen.blox.pl i fanpage’u firmy Lindner – www.facebook.com/kalendarz.lindner.

Wszystkie osoby biorące udział w konkursie są zobowiązane zapoznać się z Regulaminem konkursu.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook