Konwent miłośników fantastyki Pyrkon 2014 dobiegł końca. Trzydniową imprezę odwiedziło 24 500* uczestników z całej Polski. Dziś skupiłem się na poszukiwaniu fanów zombie… i jestem bardzo zadowolony z wyników! Dzień zaczął się od obleganej przez słuchaczy prelekcji Jak przetrwać zombie apokalipsę?, następnie udałem się do strefy wystawców, gdzie spotkałem wiele grup grających w karciankę Zombi! Ratuj się kto może!.

Największym zaskoczeniem była dla mnie terenowa czytelnia komiksów przygotowana przez Bibliotekę Uniwersytecką w Poznaniu. Znalazły się w niej wszystkie wydane w Polsce zeszyty Żywych trupów, które cieszyły się wielkim powodzeniem. Nie sądziłem, że w uniwersyteckich bibliotekach można trafić na tak bogate zbiory niezwiązane z nauką. Warto, abyście sprawdzili, czy u Was też nie będzie takiej miłej niespodzianki. Jeśli odszukacie w Waszej bibliotece komiks Kirkmana, to koniecznie do nas o tym napiszcie.

Poniżej dzisiejsza fotorelacja.

IMG_2807

IMG_2803

IMG_2821

IMG_2820

IMG_2792

IMG_2801

IMG_2800

*Dane nieoficjalne.

Wszystkie prezentowane zdjęcia zostały wykonane przez autora wpisu.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook