Tym razem dostaliśmy coś extra! Chcecie wiedzieć więcej na temat najnowszego zeszytu TWD? Zapraszamy do recenzji!

Zeszyt The Walking Dead #150: Betrayed okładka

Jak wspomniałem we wstępie, zeszyt The Walking Dead #150: Betrayed jest wyjątkowy, gdyż to jubileuszowa, 150. część Żywych Trupów. A wyjątkowy jest również ze względu:

  • na 4 variant covery (więcej tutaj) – tylko kilka zeszytów TWD miało okładki alternatywne (był to zeszyt 1., jubileuszowy 100. i 127., który rozpoczął Nowy początek), a pod względem ich ilości jest to 3ci w kolejce po 1. i 100.
  • znacznie więcej stron – 40, w tym 30 samej historii – to 3ci w historii serii zeszyt o tak dużej ilości stron (pozostałe to 100 i 127)

 

W tym zeszycie potwierdza się, że w społecznościach zaatakowanych przez Szeptaczy nie ma jedności i są w nich jednostki, które odważą się czynnie wystąpić przeciw Rickowi. Jak już wielokrotnie się okazywało, Rick Grimes to twardy chłop i podniesie się po każdym upadku.

Zeszyt The Walking Dead #150: Betrayed - Rick Grimes

Wykorzystuje on zaistniałą sytuację do podjęcia nowych kroków, mających zabezpieczyć jego ludzie prze ewentualnymi kolejnymi napadami, a w dalszej perspektywie umożliwić odwet na grupie Szeptaczy.

Zeszyt The Walking Dead #150: Betrayed - Dwight i Lucille

The Walking Dead #150: Betrayed to ciekawy zeszyt. Z każdą narysowaną sceną zastanawiamy, co się wydarzy za chwilę. Nie mamy pewności, mimo iż znamy bohaterów od dawna, jaką decyzję w danej chwili podejmą. Zachodzi również kilka ciekawych zmian, które z pewnością Robert Kirkman rozwinie w niedalekiej przyszłości. Pamiętajmy, że jest to 6. i ostatni zeszyt wchodzący w skład tomu Bez odwrotu, co każe nam się spodziewać bardzo ciekawych czasów w uniwersum Żywych Trupów.

 

Aby zakupić ten ekscytujący i wyjątkowy zeszyt odwiedźcie internetowy sklep z komiksami ATOMcomics.pl.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook