Zapraszamy do recenzji zeszytu The Walking Dead #151: Call To Arms, w którym poznajemy realizację planów Ricka na to, jak wszystkie 4 zjednoczone społeczności mają się przygotować na ewentualną konfrontację z Szeptaczami.

 

 

W zeszycie 150: Betrayed Rick Grimes zapowiedział utworzenie jednostek militarnych, a Dwigth opuścił Sanktuarium i dołączył do Alexandrii, gdyż nie odpowiadała mu rola lidera. W Call To Arms obserwujemy ćwiczenia jednostek militarnych, w które angażuje się Dwigth. Okazuje się, że niedawny lider Sanktuarium ma na tyle bogate doświadczenie bojowe, że może się okazać dla oddziałów naturalnym… liderem. Co z tego wyniknie, dowiemy się z kolejnych zeszytów.

zeszyt The Walking Dead 151: Call To Arms - Rick Grimes i Vincent

W międzyczasie Eugene pracuje nad uzyskaniem łączności radiowej, która ma szansę dać kontakt z innymi ludźmi, którzy mogli gdzieś przeżyć.

Ćwiczenie strzelania w warunkach bojowych to nie jedyna forma wzmacniania bezpieczeństwa w społecznościach. Rick Grimes ma również w planach zapewnić poszczególnym „osadom” sprawnych przywódców – w Hilltop jest już Maggie, Alexandrią zarządza sam Rick. Były szeryf ma również plan, kogo wysłać do Królestwa.

zeszyt The Walking Dead 151: Call To Arms - Rick Grimes i Michonne

W zeszycie 151. przyglądamy się, jak bohaterowie powoli dochodzą do siebie, bo tragedii zrządzonej przez Szeptaczy. Ich życie powoli nabiera znów normalnego rytmu, chociaż ten rytm nieco się zmienił. Możemy odczuć, że tworzone jest coś większego.

W najnowszym zeszycie Żywych Trupów decyzje i postawy niektórych postaci nas zaskakują, co świadczy o tym, że na monotonię nie możemy narzekać.

Kolejny numer TWD będzie miał swoją premierę dopiero 2. marca.

Po wszelkie komiksowe zakupy zapraszamy Was do naszego partnera: ATOMcomics.pl – internetowego sklepu z komiksami.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook