W The Walking Dead #152: United In Fear dzieje się sporo i od razu wiemy, że w kolejnych częściach będzie się działo jeszcze więcej. Zapraszamy do recenzji najnowszego zeszytu.

Okładka The Walking Dead #152: United In Fear zeszyt

Ojciec Gabriel pod okiem Dwighta okazuje się bardzo przyzwoitym strzelcem, Eugene nawiązuje kontakt radiowy z tajemniczą osobą (mnie się wydaje, ze to kobieta, jednak nie mamy co do tego żadnych wskazówek) i ustala zasady komunikacji.

Gdy już się wydawało, że Rickowi udało się zażegnać konflikty i ataki na niego wśród własnej społeczności, życie weryfikuje ten pogląd. Okazuje się, że nie wszyscy pogodzili się z zaistniała sytuacją. Jednak bezpośrednia konfrontacja nie okazała się dla nich skutecznym rozwiązaniem, więc szukają sojuszników wśród innych…

zeszyt The Walking Dead #152: United In Fear Eugene

Więcej zdradzić nie mogę, aby psuć Wam zabawy z czytania komiksu.

Niemniej United In Fear to bardzo ciekawa część Żywych Trupów, która z każdą przeczytaną stroną mija coraz szybciej i nawet nie zauważyłem, gdy opisana w zeszycie 152. historia się zakończyła.

Jeśli recenzja Was zainteresowała i chcielibyście sami przeczytać najnowszy zeszyt TWD to zajrzyjcie do internetowego sklepu komiksowego ATOMcomics.pl, gdzie oprócz anglojęzycznych zeszytów znajdziecie również tomy po polsku od wydawnictwa Taurus Media, tomy w języku angielskim (i nie tylko), a także omnibusy, wydania zbiorcze, okolicznościowe i gadżety z The Walking Dead.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook