Zeszyt The Walking Dead #165: Opportunity miał premierę w środę, 1 marca, a już dziś jesteśmy gotowi z recenzją.

The Walking Dead #165: Opportunity

Alexandria nadal pozbywa się żywych trupów z wewnątrz swoich murów. Wszyscy zaczynają się angażować w „wycinanie” zombie, gdy widzą Negana i Ricka w akcji. Daleko poza murami pozostałe ekipy pod wodzą Eugene’a i Andrei, Michonne i Jesusa, a także Dwighta próbują odciągnąć truposzy w kierunku oceanu.

 

Jak to bywa z nawet najgenialniejszymi planami, część idzie po myśli, a część nie. Aby naprawić to, co nie potoczyło się zgodnie z planem bohaterowie wprowadzają korekty. A w międzyczasie pojawiają się Zbawcy, którzy pragną wykorzystać okazję…

The Walking Dead #165: Opportunity

Zeszyt 165. o tytule Opportunity nie jest jakiś ani porywający, ani specjalnie oszałamiający. Wydarzenia, które w nim śledzimy są z pewnością ważne dla historii, ale czy czyta je się z zapartym tchem? Nie specjalnie. Nie znaczy to jednak, że jest to zły komiks. Wszystkie następujące po sobie sceny mają logiczną ciągłość, dialogi się kleją, bohaterowie przeżywają wielkie emocje. Tylko tych moich mi nieco zabrakło.

 

Zarówno ten zeszyt, jak i pozostałe, a także Żywe Trupy w innych wydaniach zbiorczych  zakupicie w internetowym sklepie z komiksami ATOMcomics.pl. Warto zwrócić uwagę, że kupując zeszyty w ATOMcomics.pl dostajecie gratis folię i tekturkę ochronną, która pozwoli Wam cieszyć się komiksem jak nowym przez wiele lat!

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook