Po zeszycie The Walking Dead #166: No Surrender oczekiwałem odpowiedzi na pytanie, co zrobią Zbawcy względem ludzi Ricka i jak ta kwestia się zakończy. Zapraszam do recenzji komiksu.

The Walking Dead #166: No Surrender recenzja

Należy od razu zwrócić uwagę, że zeszyt 166. w jakimś stopniu spełnił moje oczekiwania, ale nie w 100%. Co akurat jest bardzo dobre! Dlaczego?

W No Surrender ukazane są poczynania Zbawców, ale mam całkowitą pewność, że to tylko początek wątku, w którym Rick próbuje opanować sytuację. Mam nadzieję, że wątek w kolejnych zeszytach będzie się jeszcze ciekawiej rozwijał.

The Walking Dead #166: No Surrender Rick Grimes i Sherry

Ważnym ogniwem, które było niejako klamrą zeszytu TWD jest sytuacja Andrei, która wynikła pod koniec poprzedniego zeszytu, gdy partnerka Ricka Grimesa ruszyła z pomocą Eugene’owi. Sprawie zostały poświęcone ledwie pojedyncze strony, ale czeka nas tutaj jeszcze trochę kwestii do rozstrzygnięcia i decyzji bohaterów do podjęcia. Na pewno będą też emocje!

The Walking Dead #166: No Surrender Andrea

Komiks The Walking Dead #166: No Surrender wydawał mi się przez moment nieco mniej interesujący, ale mniej więcej od połowy akcja nabrała rumieńców i zdecydowanie „ożywiła Czytelnika”. Mimo, iż ten zeszyt Żywych Trupów uważam za stosunkowo średni, to z niecierpliwością będę czekał na kolejny, bo Robert Kirkman i spółka narobili mi smaku na śledzenie rozwoju wydarzeń.

 

Jeśli jeszcze nie zbieracie Żywych Trupów i nie wiecie, gdzie można je kupić w formie tomów, zeszytów czy omnibusów wraz z setkami innych komiksów, to polecamy Wam odwiedzić internetowy sklep z komiksami ATOMcomics.pl, w którym znajdziecie olbrzymi wybór najrozmaitszych komiksów.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook