Zeszyt The Walking Dead #168: The Road’s End został znakomicie zilustrowany na okładce. Dlaczego? Przekonajcie się czytając recenzję!

Komiks The Walking Dead #168: The Road's End

Odpowiedź będzie nie zwykle prosta i padnie już na początku. To Negan gra w tym zeszycie pierwsze skrzypce! To jego działania powodują, że akcja toczy się w tym, a nie innym kierunku. Co ważne, z każdym kolejny kadrem zastanawiamy się, co się wydarzy, czy wszystko nie obróci się o 90 a może nawet 180 stopni? Co za chwilę wymyśli Negan?

 

Dodatkowo mamy ciekawe i mocne zakończenie, bo nie zapominajmy, w jakim miejscu znaleźli się bohaterowie – niemal każdy kogoś stracił po tym, jak Szeptacze napuścili hordy zombie na wspólnoty zrzeszone wokół Ricka.

 

Może nie jest to najbardziej trzymający w historii serii Żywe Trupy komiks, ale jest na prawdę przyzwoity i faktycznie coś kończy, zamyka.

Komiks The Walking Dead #168: The Road's End - Negan

Mam natomiast spore wątpliwości, czy tytuł zeszytu nr 168 The Road’s End (Koniec drogi) jest trafiony. Faktycznie, jak napisałem chwilę wcześniej, coś zostało zakończone, ale nie mam wrażenia, aby nie można było znaleźć trafniejszego tytułu. Ten odcinek TWD skupił się na 3 głównych aktorach: Neganie, Ricku i Zbawcach jako całości. Mnie się wydaje, że tytuł The Walking Dead #168: The Road’s End nie oddał wszystkich wątków – perspektywy każdej strony.

 

Nie zmienia to faktu, że komiks czytało się dobrze, rysunki jak zwykle były na dobrym poziomie i nie ma się co zastanawiać, czy po niego sięgać. :)

 

A jeśli się zastanawiacie, jak sięgnąć po zeszyty The Walking Dead, gdzie je można kupić, to mamy dla Was rozwiązanie! Wejdźcie na stronę internetowego sklepu z komiksami ATOMcomics.pl i tam bez problemu wyszukacie zarówno zeszyty po angielsku, jak i tomy – czy to w oryginale, czy tłumaczone na język polski. Oczywiście w ofercie sklepu jest również mnóstwo innych komiksów.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook