Oto obiecana recenzja The Walking Dead #171: Fear The Princess.

The Walking Dead #171: Fear The Princess

Zeszyt 171 to przede wszystkim historia poświęcona „Księżniczce”, ale nie tylko…

W tym komiksie dowiadujemy się kilku rzeczy. Dowiadujemy się, że ludzie w tak strasznych czasach są w stanie być wobec siebie fair i uprzejmi, jednocześnie nie ufając innym, a mimo wszystko podejmują pewne ryzyko.

The Walking Dead #171: Fear The Princess

Dowiadujemy się również, i jest to chyba najważniejszy punkt tego zeszytu TWD, że Robert Kirkman nadal jest w stanie tworzyć barwne, interesujące i ciekawe postaci. Taka okazuje się właśnie Księżniczka, którą ekipa Michonne i Eugene’a napotyka podczas swojej misji. Zdradzę tylko tyle (tak, mały SPOILER), że ten zeszyt Żywych Trupów nie wskazuje na to, aby tytułowa postać była tą, której szukają. Nawet więcej, wiele wskazuje na to, że nie jest to członkini grupy zapoznanej przez CB radio.

Generalnie ta historia jest niezła. Przeczytałem ją w mgnieniu oka. Nowo wprowadzona postać dodaje kolorytu. Jestem ciekaw, jak sytuacja rozwinie się dalej.

A jeśli Wy chcielibyście dowiedzieć się, jak potoczyła się akcja w tym, poprzednich lub potoczy w przyszłych zeszytach TWD, to odwiedźcie internetowy sklep z komiksami ATOMcomics.pl, w którym znajdziecie dużą ofertę komiksów spod tytułu Żywe Trupy.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook