Zapraszam do najnowszej recenzji bieżącego zeszytu The Walkingd Dead #172: Hilltop Reborn.

The Walkingd Dead #172: Hilltop Reborn

Nieco spóźniona, ale już dostępna recenzja najnowszej odsłony Żywych Trupów w formie komiksu wydawanego w zeszytach.

Wbrew temu, co mógł sugerować tytuł komiksu, ta część nie jest jedynie o odbudowie Hilltop. Najwięcej miejsca w tym zeszycie poświęcono trzem wątkom: wspomnianym pracom nad odrestaurowaniem osady, misji Michonne oraz ogólnie wokół Ricka Grimesa. Oprócz tego mamy kilka mniejszych, pobocznych wątków, jak relacja Carla Grimesa, czy Jesus i Aaron.

Akcja komiksu TWD toczy się w różnym tempie – mamy sporo migawek pokazujących różne miejsca, czy bohaterów, ale często również autorzy skupiają się na chwilę na jednym wątku.

The Walkingd Dead #172: Hilltop Reborn

Niestety The Walkingd Dead #172: Hilltop Reborn jest raczej słabszym zeszytem i nie ratuje go barwna Księżniczka, która dołączyła do grupy Michonne, ani bliższe przyjrzenie się Rickowi.

Należy natomiast wystawić ogromny plus za samą końcówkę. Spowodowała, że krew zaczęła mi znacznie szybciej krążyć i już nie mogę się doczekać, co wydarzy się na początku następnego zeszytu oraz jak dalej zostanie rozwinięte zakończenie The Walking Dead numer 172.

Jeśli, tak jak ja nie możecie się doczekać kolejnego numeru Żywych Trupów, to już dziś zamówcie kolejny zeszyt w internetowym sklepie z komiksami: ATOMcomics.pl.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook