Jak oglądamy plakaty The Walking Dead to w większości widzimy Ricka. Czasami zastępuje go zombie. A kogo widzimy gdy oglądamy reklamy w TV? Mieszkańcy Polski na chwilę obecną – niestety nic. TVP zaprzestała emisji serialu skończywszy na ostatnim odcinku drugiego sezonu, FOX z kolei puszcza tylko zapowiedzi premiery.

Szczęśliwcami okazują się jak zwykle mieszkańcy USA i posiadacze Time Warner Cable, a także teraz dzięki Internetowi wszyscy fanatycy serialu.

 

Jaka powinna być dobra reklama? Powinna być zabawna, niegłupia i niebanalna? Każdemu chyba przyjdą na myśl takie odpowiedzi.

 

 

Time Warner Cable uraczyła swoich abonentów reklamą na pewno nietuzinkową. Twórcy do współpracy zaprosili bijącego rekordy popularności (tego pewnie sam Kirkman i Darabont nie przypuszczali) Daryla Dixona. Efekt jest powalający.

 

Time Warner Cable wypuścili kilka wersji reklam. Tak naprawdę to jedna reklama pocięta na fragmenty. Całość możecie zobaczyć poniżej.

 

 

Z nowości-zapowiedzi światło dzienne ujrzał kolejny Sneak Peak z dziewiątego odcinka trzeciej serii „The Suicide King”. Video poniżej.

 

 

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook