RE 1 remake & Revelations 2

Nie tak dawno pisaliśmy o remaku pierwszej odsłony Resident Evil, który pojawi się na PC oraz konsolach starej i nowej generacji. Odświeżony tytuł otrzymał wreszcie odpowiedni (z wersji na PS4) zwiastun z fragmentami rozgrywki, na którym zaprezentowano wprowadzone do produkcji zmiany audiowizualne. To jednak nie koniec dobrych informacji dla fanów Resident Evil. Swego czasu za sprawą przecieków ze strony internetowej Xboxa, dowiedzieliśmy się o rzekomo powstającej kontynuacji Resident Evil: Revelations. Tymczasem produkcja została rzeczywiście oficjalnie zapowiedziana na tokijskiej konferencji Sony. Z tej okazji udostępniono koncepcyjny zwiastun kolejnej części.

 

 

Pierwsza część serii Revelations pojawiła się początkowo jako ekskluzywny tytuł na konsolę Nintendo 3DS. Dopiero później, w rozdzielczości HD, trafiła na duże platformy.

 

Zwiastuno-Gameplay z Resident Evil Remake w wersji na PS4:

 

 

Koncepcyjny zwiastun RE: Revelations 2

 

 

Zarówno RE: Revelations 2 jak i remake Resident Evil 1  ukażą się na początku przyszłego roku na PC, PS3, PS4, X360 i XBO,

 

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts