Do tej pory był to konkurs, w którym prace stały najprawdopodobniej na najwyższym poziomie. Komisja konkursowa miała bardzo trudny orzech do zgryzienia i nie obyło się bez kłótni i sporów, ale wreszcie udało nam się ustalić zwycięzców!

 kalendarz2015-konkurs-main

Nagroda główna, czyli trylogia Rhiannon Frater (Zmierzch Świata Żywych: Pierwsze Dni, Zmierzch Świata Żywych: Konfrontacja, Zmierzch Świata Żywych: Oblężenie) i brelok trafiają do Mai Dudek.

Nagrody drugiego stopnia – książka i brelok – otrzymują:
Paweł Danek (Dracula), Mariusz Różnowicz (Zgroza w Dunwich), Natalia Miarowska (Frankenstein) i Bartłomiej Wojda (Golem).

Nagrody pocieszenia w postaci breloków wędrują do: Kamili Czajkowskiej, Pawła Liwnińskiego, Michała Piotrowskiego, Kingi Parapura oraz Klaudii Górnik.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w kolejnych.

Nagrody ufundowało Wydawnictwo Vesper/InRock oraz firma Lindner – wydawca Kalendarza Lindner. Współpraca – Pan Tramen.

Poniżej prezentujemy nagrodzone prace:

01-Maja-Dudek-0 02-Pawel-Danek-0 03-Mariusz-Roznowicz-0 04-Natalia-Miarowska-0 05-Bartlomiej-Wojda-0 06-Kamila-Czajkowska-0 07-Pawel-Litwinski-0 08-Michal-Piotrowski-0 09-Kinga-Parapura-0 10-Klaudia-Gornik-0

 

Dodatkowo prezentujemy kolejne prace nadesłane przez Maję Dudek (w konkursie brała udział tylko jedna z trzech prac autorki – ta, którą oceniono najwyżej):

 Maja-Dudek-1 Maja-Dudek-2

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook