Zapraszamy do obejrzenia pierwszych w naszej galerii prac Czytelników filmów. Oprócz filmowych parodii serialu znajdziecie tam również memy i nowy rysunek, a także mnóstwo fajnych, starszych prac.

Tyreese, Rick Grimes - memy, parodia TWD

Adrian przesłał nam dwa filmiki swojego autorstwa – parodiujące przeróbki serialu, które znajdziecie klikając tutaj. M.in. wspólnie z Darylem możecie zapłakać za brodą Ricka Grimesa. Jeśli podobają Wam się filmy przygotowane przez Adriana, to piszcie w komentarzach, jakie jeszcze byście chcieli zobaczyć – autor obiecał rozważyć najpopularniejsze propozycje.

Dominik3128 przygotował dla Was 2 memy z Tyreesem. Jeden z nich wydaje się wyjątkowo pyszny. Aby zobaczyć prace Dominika zapraszamy tutaj.

Klaudia, której prace już publikowaliśmy, przysłała do nas zdjęcie swojego rysunku, na którym przedstawiony został Rick Grimes z samych początków apokalipsy zombie. Rysunek i wcześniejsze prace Klaudii dostępne są po kliknięciu tutaj.

 

Autorom prac dziękuję za podzielenie się z nami swoimi pracami, a Was zapraszam do publikacji Waszej twórczości w galerii na łamach naszego serwisu. Prace ślijcie na adres mailowy: [email protected].

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook