TWD - sezon 3

Tegoroczny Comic Con przyniósł nam nie tylko wieści na temat serialowej adaptacji The Walking Dead, ale również nowe informacje dotyczące kolejnego sezonu gry przygodowej osadzonej w uniwersum Żywych Trupów. W ramach promocji trzeciej serii, odpowiedzialne za produkcje studio Telltale Games, zaprezentowało plakat nawiązujący do plakatu z pierwszego sezonu gry oraz parę screenów.

Na początku prezentujemy plakat 3 sezonu TWD, a a pod nim, oryginalny plakat z pierwszej serii gry.
poster

TWD - sezon 1 plakat

 

Na pierwszym plakacie doroślejsza już Clementine idzie w towarzystwie nowego bohatera – Javiera. Pojawia się on również na pierwszym, udostępnionym screenie.

 

 

slaughterhouse

Bohaterowie znajdują się w łaźni wypełnionej zombiakami. Jak zapowiadają twórcy, w grze wcielimy się w dwie postacie – znaną nam Clementine oraz w Javiera.

 

junkyard

Rozgrywka Clementine i Javiera mają toczyć się w różnych okresach czasowych

 

babyclem

Jak już wspominano, trzeci sezon będzie kontynuował historię z drugiej serii, jednak nic nie stanie na przeszkodzie, by właśnie od niego zacząć swoją przygodę z The Walking Dead. Nowi gracze poznają historię Clementine za sprawą nowego bohatera Alvina Juniora, czyli syna znanej z poprzedniej serii gry Rebeki. Postać ta będzie jednym ze swego rodzaju łączników między drugą, a trzecią odsłoną gry.

 

Z kolei następny, nowy bohater trzeciego sezonu – Javier – to człowiek, który nie miał do tej pory żadnej styczności z Clementine. Twórcy zauważają, że wcielenie się w niego pozwoli spojrzeć na kształtowaną przez graczy Clem z zupełnie innej strony. Javier to ocalały starający się przede wszystkim utrzymać razem swoją rodzinę.

Premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu gry The Walking Dead zapowiadana jest na jesień tego roku.

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts