Wszystko co dotyczy serialu The Walking Dead

Serialowa scena z Neganem i Lucille na kartach komiksu

Zapewne wielu z Was wie, że serial the Walking Dead wzoruje się na komiksowym odpowiedniku. W przypadku finałowej sceny z Neganem i Lucille mamy przeniesienie z papieru na mały ekran. Pewne rzeczy zostały zmienione, a drugie pozostały tak jak w komiksie. Ciekawi jak to wyglądało?

2_cr

W pierwszym odcinku siódmego sezonu scena z Abrahamem została wymyślona na potrzeby serialu. Jednak sekwencja z Glennem to dokładna kopia z komiksu. Zobaczcie porównanie scen w postaci kart.

(więcej…)

The Walking Dead S07E01 „The Day Will Come When You Won’t Be” – galeria zdjęć

Odcinek wart zapamiętania, dlatego przygotowaliśmy dla Was zbiór ze zdjęciami.

14671304_1680556102258688_4414060581753561956_n

 

Galeria wspominkowa poniżej.

(więcej…)

„The Day Will Come When You Won’t Be” – |07×01| – Żywy Przegląd

zywy-przeglad-intro

Choć informacje na temat pierwszego epizodu 7 serii TWD docierały do nas na długo przed premierą, to powrót do pełnej terroru sceny sprzed kilku miesięcy wciąż wywoływał na plecach ciarki grozy. Odcinek The Day Will Come When You Won’t Be sprawdził się zarówno jako prezentacja ustanowionego przez diabolicznego Negana „nowego porządku” jak i jako otwarcie nowego rozdziału w historii pozostałych przy życiu bohaterów serialu.

(więcej…)

The Walking Dead S07E01 „The Day Will Come When You Won’t Be”

 

the-walking-dead-s7e01-pre-rick-grimes-andrew-lincoln-800x600

 

Odcinek zatytułowany „The Day Will Come When You Won’t Be” jest już dostępny.

Po seansie zapraszamy na nasze FORUM DYSKUSYJNE (ponad 50 tysięcy fanów Żywych Trupów).

Fajnie będzie jeśli wystawisz ocenę odcinkowi i napiszesz swoje wrażenia z odcinka w tym miejscu.

Uwaga: w komentarzach pod tym wpisem mogą znajdować się spoilery. Nie czytaj jeśli nie widziałeś odcinka.

 

Wersja z polskimi napisami, lektorem itp:

(więcej…)

„Hot news” czyli „The Walking Dead” oficjalnie z ósmym sezonem!

twd-plakat

     Uwaga! Uwaga! Wszyscy zombieluby oraz zapaleni miłośnicy gatunku! „The Walking Dead” nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa! W dniu dzisiejszym w mediach na całym świecie gruchnęła wiadomość, iż niekwestionowany lider stacji AMC oraz jeden z najpopularniejszych seriali XXI wieku, który zawładnął wyobraźnią milionów ludzi na całym świecie, został oficjalnie przedłużony na swój kolejny, ÓSMY JUŻ SEZON. Oznacza to, iż czeka nas następne 16 niezapomnianych, pełnych napięcia, akcji oraz dramaturgi epizodów, wyznaczających nowy etap w historii Ricka Grimesa i jego grupy ocalonych. Warto wspomnieć, że serial tym samym dobije do swojego setnego epizodu, a więc ekipa na pewno przygotuje coś wyjątkowo wybuchowego! Premiera ósmej serii zapowiedziana jest oczywiście na październik 2017 roku, zaś większych szczegółów możemy się spodziewać na przełomie kwietnia-lipca.