Strona główna/Serial/Aktualności - Serial

Aktualności ze świata Żywych Trupów

The Walking Dead S07E01 „The Day Will Come When You Won’t Be” – galeria zdjęć

Odcinek wart zapamiętania, dlatego przygotowaliśmy dla Was zbiór ze zdjęciami.

14671304_1680556102258688_4414060581753561956_n

 

Galeria wspominkowa poniżej.

(więcej…)

„The Day Will Come When You Won’t Be” – |07×01| – Żywy Przegląd

zywy-przeglad-intro

Choć informacje na temat pierwszego epizodu 7 serii TWD docierały do nas nadługo przed premierą, to powrót do pełnej terroru sceny sprzed kilku miesięcy wciąż wywoływał na plecach ciarki grozy. Odcinek The Day Will Come When You Won’t Be sprawdził się zarówno jako prezentacja ustanowionego przez diabolicznego Negana „nowego porządku” jak i jako otwarcie nowego rozdziału w historii pozostałych przy życiu bohaterów serialu.

(więcej…)

„Hot news” czyli „The Walking Dead” oficjalnie z ósmym sezonem!

twd-plakat

     Uwaga! Uwaga! Wszyscy zombieluby oraz zapaleni miłośnicy gatunku! „The Walking Dead” nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa! W dniu dzisiejszym w mediach na całym świecie gruchnęła wiadomość, iż niekwestionowany lider stacji AMC oraz jeden z najpopularniejszych seriali XXI wieku, który zawładnął wyobraźnią milionów ludzi na całym świecie, został oficjalnie przedłużony na swój kolejny, ÓSMY JUŻ SEZON. Oznacza to, iż czeka nas następne 16 niezapomnianych, pełnych napięcia, akcji oraz dramaturgi epizodów, wyznaczających nowy etap w historii Ricka Grimesa i jego grupy ocalonych. Warto wspomnieć, że serial tym samym dobije do swojego setnego epizodu, a więc ekipa na pewno przygotuje coś wyjątkowo wybuchowego! Premiera ósmej serii zapowiedziana jest oczywiście na październik 2017 roku, zaś większych szczegółów możemy się spodziewać na przełomie kwietnia-lipca.

The Walking Dead S07E01 „The Day Will Come When You Won’t Be” – zapowiedzi

Premiera siódmego sezonu już tuz tuż, przygotowaliśmy więc dla Was zestawienie oficjalnych zapowiedzi od AMC. Trzeba pobudzić nieco krążenie przed emisją odcinka.

the-walking-dead-season-7-rick-lincoln-michonne-gurira-cci-key-art-1200x707-1

Przy okazji przypominamy wszystkim, którzy chcą wiedzieć nieco więcej o nadchodzącym sezonie o opracowaniu dostępnym pod adresem: http://www.strefawalkingdead.pl/the-walking-dead-sezon-7a-w-telegraficznym-skrocie/

 

Promo:

(więcej…)

Fani serialu The Walking Dead to idioci – echa sprawy AMC kontra The Spoiling Dead Fans

Nadal nie ucichły echa sprawy, o której pisaliśmy na naszym forum (tutaj), w której włodarze stacji zlecili pracownikom prześladowanie założycieli forum The Spoiling Dead Fans. Niestety twórcy serialu nadal kategoryzują fanów na różne grupy, w tym wypadku fani lubiący spoilery zostali wręcz nazwani idiotami.

tsdf

 

Niestety producenci nie wyciągnęli jakichkolwiek wniosków z fali hejtu jaka się na nich wylała po cliffangerze szóstego sezonu i groźbach w stronę TSDF. Tym razem to Jeffrey Dean Morgan we własnej osobie zabrał głos w sprawie grupy fanów liczącej ponad 400 000 ludzi.

(więcej…)