Strona główna/Serial/Filmy i trailery

Filmy i trailery o The Walking Dead dostępne w sieci

The Walking Dead S07E01 „The Day Will Come When You Won’t Be” – zapowiedzi

Premiera siódmego sezonu już tuz tuż, przygotowaliśmy więc dla Was zestawienie oficjalnych zapowiedzi od AMC. Trzeba pobudzić nieco krążenie przed emisją odcinka.

the-walking-dead-season-7-rick-lincoln-michonne-gurira-cci-key-art-1200x707-1

Przy okazji przypominamy wszystkim, którzy chcą wiedzieć nieco więcej o nadchodzącym sezonie o opracowaniu dostępnym pod adresem: http://www.strefawalkingdead.pl/the-walking-dead-sezon-7a-w-telegraficznym-skrocie/

 

Promo:

(więcej…)

The Walking Dead „The Journey So Far” – odcinek specjalny

AMC ogłosiło, że w niedzielę poprzedzającą premierę siódmego sezonu The Walking Dead wyemituje dwugodzinny odcinek specjalny zatytułowany „The Journey So Far”.

sezon2

(więcej…)

Sneak Peek The Walking Dead S07E01

Wczorajszym wieczorem podczas panelu w NYC AMC opublikowało 3 minutowy Sneak Peek do premierowego odcinka siódmego sezonu. 

sneak peek

Materiał obejrzycie poniżej. To są bardzo mocno 3 minuty konfrontacji Ricka z Neganem. Czujemy, że ten sezon z racji tego ostatniego będzie po prostu epicki.

(więcej…)

Nieocenzurowana wersja finałowej sceny z Neganem jest już w sieci

TWD sezon 6

Do sieci trafiła właśnie nieocenzurowana wersja sceny pierwszego spotkania z Neganem w finałowym odcinku „Last Day on Earth”. Fragment pochodzi z wydania Blu-Ray szóstego sezonu The Walking Dead. Bez zbędnego przeciągania, zapraszamy do oglądania 11-minutowego i kwiecistego monologu.

 

(więcej…)

The Walking Dead Sezon 7 Sneak Peek

Wczoraj stacja AMC wypuściła pierwszy Sneak Peek do nadchodzącego sezonu. Jaki wycinek tym razem nam zaserwowali? Zapraszamy poniżej.

the-walking-dead-season-7-negan-morgan-935

 

Osoby nie śledzące na bieżąco spoilerów i doniesień z planu mogą być przerażone czym i jak ubrany porusza się jeden z bohaterów grupy Negana. na pozostałych ten wycinek na pewno nie zrobi większego wrażenia.

Video dostępne jest poniżej:

 

(więcej…)

Mamy to! Oficjalny trailer 2B „Fear The Walking Dead” !

       Łapcie póki gorące! Redakcja Strefy The Walking Dead z przyjemnością prezentuje Wam najświeższy, pochodzący wprost z odbywającego się właśnie wydarzenia San Diego Comic Con, trailer drugiej połowy drugiego sezonu „Fear The Walking Dead„. Jednocześnie chcę poinformować, że w najbliższych dniach postaram się opublikować dla Was pełną relację z panelu nie tylko FTWD, ale również następującego po nim TWD.

Sezon 2 „Fear The Walking Dead” na materiałach promocyjnych

FTWD plakat 3

     „Fear The Walking Dead” może nie ma zawrotnego marketingu, ale jak już się promuje to na całego. Dotychczas wypuszczone materiały, choć oszczędne w ilości i treści, to jednak pozostawiające po sobie naprawdę pozytywne wrażenie i pokazujące, że ekipa wie co robi. Enigmatyczne, z nutką artyzmu, wpływające na wyobraźnię….Już mi się to podoba! Z racji tego, że przez pewien okres niewiele mówiliśmy o FTWD, postanowiłem nadrobić zaległości i zebrać dla Was wszystkie te materiały, które zostały w ostatnich miesiącach opublikowane, a które mogły umknąć Waszej uwadze. Taki mały przedsmak przed weekendowym San Diego Comic Con, podczas którego odbędzie się druga edycja panelu spin-offu, gdzie powinniśmy poznać dużo więcej szczegółów odnośnie nadchodzącego drugiego półsezonu.

(więcej…)