The Walking Dead na wesoło :)

PiątkoweSpaghetti: Eeny, meeny, miny, moe

szczęśliwa rodzina

Wybaczcie małe spóźnienie, ale dzięki niemu mamy dzisiaj mnóstwo memów na dłuższą przerwę od TWD. Trochę pomarudzimy na „niedopowiedzenia” z finałowego odcinka 6 serii, przypomnimy sobie słynną już sentencję „All life is precious” i pozgadujemy kogo mogła dosięgnąć Lucille. Zapraszamy na Spaghetti!

(więcej…)

PiątkoweSpaghetti: Wojownicy szos

MAD MAX

Wracamy ze spaghetti po krótkiej świątecznej przerwie. Sezon się kończy, a w finałowym epizodzie czeka na nas wiele odpowiedzi. Przed tym jednak rozluźnijmy się nieco i wpuśćmy trochę humoru do tego smutnego jak „Carol nie mogąca powstrzymać się przed kolejnym mordem” serialu ;). 

(więcej…)

PiątkoweSpaghetti: Carl czarno widzi dzisiejsze spaghetti

kusza jaka kusza

TWD wraca, a wraz z nim cotygodniowe spaghetti. Choć w pierwszym odcinku drugiej połówki 6 sezonu okazji do śmiechy było łagodnie pisząc niewiele, to kolejny epizod The Next World tryskał wręcz świetnie podanym humorem (memy go komentujące byłyby wręcz niepotrzebne, bo odcinek bronił się sam). W każdym razie – zapraszamy do zapoznania się z memami z ostatnich dwóch tygodni i paroma zabawnymi video w tematach około The Walking Deadowych.

(więcej…)

Komiks a Serial: Wstępniaczek

KaS

Postanowiłem spełnić prośbę jednego ze Szwendaczy, który zaproponował porównanie komiksu z serialem. Podjąłem się tego zadania. Czy warto? Moja odpowiedź zawsze będzie brzmiała: „A czemuż by nie?”.

Pomimo, że oglądałem i nadal śledzę losy grupy Ricka cofnę się do samego początku wszystkiego. W każdą niedzielę będziecie otrzymywać kolejną dawkę porównawczą.

KaS happyrickJak to wszystko będzie wyglądało?

(więcej…)

PiątkoweSpaghetti: Pamiętamy! #Tabitha2015 [*]

Mam nadzieję, że nie oczekiwaliście odpowiedzi co stało się z GlennemZamiast chińszczyzną (tak, to apropos Glenna), odcinek Here’s not here uraczył nas koźlim serem i wegańskimi hamburgerami. PiątkoweSpaghetti – trochę spóźnione, ale jeszcze świeże. Podobnie jak pamięć o Tabithcie. To jej dedykujemy dzisiejsze wydanie. By odegnać smutki prezentujemy także intro do The Walking Dead w wersji „Friends” oraz memy na dokładkę.

[update] doczekaliśmy się także materiału Previously in The Walking dead

(więcej…)