//Galerie zdjęć

Galerie zdjęć z serialu, planu filmowego, bohaterów i inne

The Walking Dead Sezon 7B – nowe zdjęcia

Biżuteria Handmade

Do premiery dziewiątego odcinka The Walking Dead pozostały już mniej niż 3 tygodnie więc AMC podgrzewa atmosferę wypuszczając kolejne zdjęcia.

16114739_1238257792890790_1964406203579826548_n

(więcej…)

Autor: | 21-01-2017 11:26|Categories: Aktualności - Serial, Galerie zdjęć, Serial, Sezon 7|Tags: , , |0 komentarzy

„The Well” – wgryz w odcinek

the-well-recka

        Król Ezekiel i jego idylliczne Królestwo – obrazek jakże piękny i jakże oderwany od znanej nam wszystkim szarej, brudnej i brutalnej rzeczywistości „The Walking Dead„. Wszystko idealnie schludne, niebywale sielskie i ujmująco poukładane, ale jednocześnie tak groteskowe, że aż komiczne oraz zabawne. Do tego całe to „królowanie”…. Chciałoby się rzec: „Nie mam bladego pojęcia co tu się wyrabia i to w najbardziej niesamowity sposób”. Ujmując to jednak prościej- istne szaleństwo. No ale jak to się mówi, w każdym szaleństwie jest jakaś metoda bo jakkolwiek Ezekiel może wydawać się przerysowanym wariatem z ułudą wyższych sfer, tak jego idea przeżycia wpasowuje się w kontekst postapokaliptycznego świata lepiej niż mogłoby się wydawać.

(więcej…)

The Walking Dead S07E01 „The Day Will Come When You Won’t Be” – galeria zdjęć

Odcinek wart zapamiętania, dlatego przygotowaliśmy dla Was zbiór ze zdjęciami.

14671304_1680556102258688_4414060581753561956_n

 

Galeria wspominkowa poniżej.

(więcej…)

Sezon 2 „Fear The Walking Dead” na materiałach promocyjnych

FTWD plakat 3

     „Fear The Walking Dead” może nie ma zawrotnego marketingu, ale jak już się promuje to na całego. Dotychczas wypuszczone materiały, choć oszczędne w ilości i treści, to jednak pozostawiające po sobie naprawdę pozytywne wrażenie i pokazujące, że ekipa wie co robi. Enigmatyczne, z nutką artyzmu, wpływające na wyobraźnię….Już mi się to podoba! Z racji tego, że przez pewien okres niewiele mówiliśmy o FTWD, postanowiłem nadrobić zaległości i zebrać dla Was wszystkie te materiały, które zostały w ostatnich miesiącach opublikowane, a które mogły umknąć Waszej uwadze. Taki mały przedsmak przed weekendowym San Diego Comic Con, podczas którego odbędzie się druga edycja panelu spin-offu, gdzie powinniśmy poznać dużo więcej szczegółów odnośnie nadchodzącego drugiego półsezonu.

(więcej…)

„Fear The Walking Dead” na zdjęciach – portrety obsady, plakat oraz wgląd w dwa pierwsze odcinki

plakat ftwd       Premiera „Fear The Walking Dead” zmierza do nas wielkimi krokami. Już za niespełna cztery tygodnie widzowie przekonają się, czy wyczekiwany  od przeszło dwóch lat kolejny serial Roberta Kikrmana i spółki okaże się niekwestionowanym hitem oraz pozycją wartą zainteresowania. Nim jednak wybiegniemy w przyszłość zastanawiając się czego możemy się spodziewać, warto byłoby przyjrzeć się ogromnej ilości zdjęć promocyjnych, które stacja AMC opublikowała w ramach marketingu FTWD. Naprawdę jest co przeglądać!

(więcej…)

Autor: | 27-07-2015 12:22|Categories: Aktualności - Serial, Galerie zdjęć, Odcinki, Sezon 1, Sezon 1|Tags: , , |18 komentarzy

„Fear The Walking Dead nabiera kształtów” czyli kilka newsów na temat nadchodzącego spin-offu

Fear The Walking Dead        „Fear The Walking Dead” to jedna z najbardziej intrygujących premier jesiennej ramówki stacji AMC. Projekt, który stanowi kolejne rozszerzenie imponującego imperium Roberta Kirkmana, już od przeszło roku rozpala wyobraźnię mediów, które za wszelką cenę starają się nakłonić producentów to uchylenia choćby rąbka tajemnic dotyczących realizacji serialu. Enigmatyczni dotychczas twórcy dość niechętnie podchodzili do faktu wyjawiania szczegółów, niemniej z racji zbliżającego się debitu FTWD na rynku telewizyjnym, co nieco zdradzić musieli. Z tego też względu Strefa The Walking Dead postanowiła w tym jednym zbiorczym artykule, zebrać dla Was wszystkie dotychczasowe informacje, przybliżając Wam w ten sposób tytuł, który ma ogromne szanse na to aby stać się przeogromnym hitem.

(więcej…)

Marketingu sezonu piątego ciąg dalszy, czyli odcinki pierwszy i drugi na zdjęciach

TWD S5 poster        Trzeba przyznać, że AMC nie próżnuje. Dopiero co opublikowali zdjęcia portretowe, a tu już kolejna dawka świeżych photosów promujących sezon 5. Cóż, nie pozostaje nic innego jak oglądać i nacieszyć nimi oko.

(więcej…)

Garść zdjęć z piątego sezonu „The Walking Dead”

Plakat2         Marketing piątego sezonu „The Walking Dead” trwa w najlepsze. Choć do jego premiery pozostał niespełna miesiąc, to AMC nie spuszcza z tonu i nie pozwala aby ich flagowy tytuł choć na moment zniknął z ust całego świata. Tym razem aby podsycić zainteresowanie wokół nadchodzącego materiału, włodarze opublikowali świeżutkie zdjęcia portretowe wszystkich bohaterów S5.

(więcej…)

Autor: | 17-09-2014 23:39|Categories: Aktualności - Serial, Galerie zdjęć, Sezon 5|Tags: , , , |2 komentarze