Strona główna/Serial/Galerie zdjęć

Galerie zdjęć z serialu, planu filmowego, bohaterów i inne

Sezon 2 „Fear The Walking Dead” na materiałach promocyjnych

FTWD plakat 3

     „Fear The Walking Dead” może nie ma zawrotnego marketingu, ale jak już się promuje to na całego. Dotychczas wypuszczone materiały, choć oszczędne w ilości i treści, to jednak pozostawiające po sobie naprawdę pozytywne wrażenie i pokazujące, że ekipa wie co robi. Enigmatyczne, z nutką artyzmu, wpływające na wyobraźnię….Już mi się to podoba! Z racji tego, że przez pewien okres niewiele mówiliśmy o FTWD, postanowiłem nadrobić zaległości i zebrać dla Was wszystkie te materiały, które zostały w ostatnich miesiącach opublikowane, a które mogły umknąć Waszej uwadze. Taki mały przedsmak przed weekendowym San Diego Comic Con, podczas którego odbędzie się druga edycja panelu spin-offu, gdzie powinniśmy poznać dużo więcej szczegółów odnośnie nadchodzącego drugiego półsezonu.

(więcej…)

„Fear The Walking Dead” na zdjęciach – portrety obsady, plakat oraz wgląd w dwa pierwsze odcinki

plakat ftwd       Premiera „Fear The Walking Dead” zmierza do nas wielkimi krokami. Już za niespełna cztery tygodnie widzowie przekonają się, czy wyczekiwany  od przeszło dwóch lat kolejny serial Roberta Kikrmana i spółki okaże się niekwestionowanym hitem oraz pozycją wartą zainteresowania. Nim jednak wybiegniemy w przyszłość zastanawiając się czego możemy się spodziewać, warto byłoby przyjrzeć się ogromnej ilości zdjęć promocyjnych, które stacja AMC opublikowała w ramach marketingu FTWD. Naprawdę jest co przeglądać!

(więcej…)

„Fear The Walking Dead nabiera kształtów” czyli kilka newsów na temat nadchodzącego spin-offu

Fear The Walking Dead        „Fear The Walking Dead” to jedna z najbardziej intrygujących premier jesiennej ramówki stacji AMC. Projekt, który stanowi kolejne rozszerzenie imponującego imperium Roberta Kirkmana, już od przeszło roku rozpala wyobraźnię mediów, które za wszelką cenę starają się nakłonić producentów to uchylenia choćby rąbka tajemnic dotyczących realizacji serialu. Enigmatyczni dotychczas twórcy dość niechętnie podchodzili do faktu wyjawiania szczegółów, niemniej z racji zbliżającego się debitu FTWD na rynku telewizyjnym, co nieco zdradzić musieli. Z tego też względu Strefa The Walking Dead postanowiła w tym jednym zbiorczym artykule, zebrać dla Was wszystkie dotychczasowe informacje, przybliżając Wam w ten sposób tytuł, który ma ogromne szanse na to aby stać się przeogromnym hitem.

(więcej…)

Garść zdjęć z piątego sezonu „The Walking Dead”

Plakat2         Marketing piątego sezonu „The Walking Dead” trwa w najlepsze. Choć do jego premiery pozostał niespełna miesiąc, to AMC nie spuszcza z tonu i nie pozwala aby ich flagowy tytuł choć na moment zniknął z ust całego świata. Tym razem aby podsycić zainteresowanie wokół nadchodzącego materiału, włodarze opublikowali świeżutkie zdjęcia portretowe wszystkich bohaterów S5.

(więcej…)

Alexandria Safe-Zone w piątym sezonie TWD

Do Sieci wyciekły zdjęcia z miejscowości Senoia w stanie Georgia, USA. Na fotografiach widać prace nad budową scenografii do 5. sezonu The Walking Dead.

alexandria_main

Spoglądając na zdjęcia można przypuszczać, że w kolejnym sezonie serialu Żywe trupy pojawi się znana z komiksów Roberta Kirkmana Alexandria Safe-Zone.

EDIT (informacja podana przez tomb2525):

20 sierpnia rada miasta Senoi wydała pozwolenie na zostawienie planu zdjęciowego bez wymogów jego zniesienia do 2016 roku, plus podpisano klauzulę o możliwości przedłużenia tego terminu do 2019 roku, aczkolwiek będzie to uzależnione od nowego składu rady który wejdzie na stołek w 2015 roku. Oznacza to, że Aleksandria będzie główną lokacją na pewno przez dwa następne sezony, a przy dobrych wiatrach może nam towarzyszyć nawet do sezonu 10.

(więcej…)