Deleted Scenes

Dokładka usuniętych scen z 4 sezonu

beth and daryl

Kolejna, spora paczka usuniętych scen z czwartego sezonu The Walking Dead trafiła wreszcie do sieci. Zainteresowanych ponownym spotkaniem z Beth, Gubernatorem, Bobem, Lilly i resztą zachęcam do zapoznania się z materiałami. 

 

(więcej…)

Tyreese, Carol i siostry Samuels w usuniętym fragmencie 4 sezonu TWD oraz króciutki teaser 5 serii

 TYRCARLIZMIK

Jeśli wśród widzów The Walking Dead są jeszcze jacyś fani Lizzy „Poskramiaczki zombie” Samuels, to czeka na nich kolejna usunięta z 4 sezonu scena, tym razem z udziałem wspomnianej bohaterki. Fragment, pochodzący z pamiętnego odcinka The Grove, pojawił się oczywiście w wydaniu 4 serii The Walking Dead na DVD/Blu-ray. Przedstawia zdążających w stronę Terminus Tyreesa, Carol i siostry Samuels. Niedawno AMC wypuściło także króciutki teaser 5 sezonu serialu, który również możecie oglądnąć w rozwinięciu.

(więcej…)

Kolejna usunięta scena z płytowego wydania 4 sezonu

 The Walking Dead2

Stęskniliście się może za starym, poczciwym Hershelem? Jeśli tak, to z pewnością ucieszycie się na wieść o porcji materiału z jego udziałem z wydania 4 sezonu na DVD i Blu-Ray. W usuniętej scence pojawia się również Michonne i pilnujący bohaterów Mitch z obozu Gubernatora. Więcej pisał nie będę, by uniknąć konkretnych spoilerów. W tym wypadku, rozumiem jednak dlaczego scenę zdecydowano się ostatecznie wykreślić. A z resztą – zobaczcie sami.

(więcej…)

Wewnątrz 4 sezonu The Walking Dead + usunięte sceny z 3 sezonu

Prace nad 4 sezonem trwają, a stacja AMC nie pozostawia fanów serialu bez żadnych wieści. Pojawiło się  już kilka klipów na temat produkcji oraz dwie usunięte sceny z 3 sezonu, które prezentujemy wam poniżej.

Pierwszy z nich dotyczy Zombie School w sezonie 4, w której pod okiem Grega Nicotero, charakteryzatora oraz Russella Towery’ego, koordynatora kaskaderów (wystąpił gościnnie w 3 sezonie w epizodzie „Made To Suffer” i zagrał jednego ze strażników miasteczka Woodbury) statyści uczą się, jak być prawdziwym zombie z krwi i kości.

 

Zombie The Walking Dead

(więcej…)

The Walking Dead Sezon 2 – usunięte sceny z polskimi napisami

Zapewne wielu z Was wie o tym, że nie wszystkie nakręcone sceny zostały wyemitowane na antenie. Zapewne wielu z Was miało przyjemność obejrzeć owe sceny w serwisie Youtube, lecz zapewne nikt z Was nie miał okazji oglądania tych scen z polskimi napisami.

 

Przed Wami polska premiera trzech niewyemitowanych scen z The Walking Dead Sezon 2. W przyszłości mamy nadzieję publikować kolejne.

 

TWD-DELETED-SCENES

 

 

(więcej…)

Autor: | 13-03-2013 2:49|Categories: Deleted Scenes, Filmy i trailery, Serial, Sezon 2|4 komentarze