Wszystko na temat odcinków internetowych The Walking Dead

The Walking Dead Webisodes: The Oath

Zgodnie z zapowiedziami – premiera kolejnych webisodes nastąpiła 1 pażdziernika 2013. Odcinki kolejno po 8, 7 i 10 minut. Zapraszamy na seans, a po seansie do dyskusji na naszym FORUM. Na dole strony wersja z polskimi napisami.

TWD-S4-Oath-Webisode-Karina-Scream-560

(więcej…)

The Walking Dead Webisodes – „The Oath”

Wiele osób pyta nas o następną serię Internetowych odcinków The Walking Dead. Do tej pory AMC trzymało nas w niepewności czy takie w ogóle powstaną, a jeśli to kiedy będzie można je obejrzeć. Wczoraj padła oficjalna wiadomość, że AMC wypuści kolejną serię już 1 października.

AMC_TWD_Webisodes_Oath_04sized

 

(więcej…)

The Walking Dead Webisodes Sezon 1 oraz 2 PL

Webisode_Cold_StorageOd dzisiaj w Strefie Walking Dead dostępne są wszystkie odcinki „webisodes” wraz z polskimi napisami. Web series są uzupełnieniem do serialu, wypuszczane w oczekiwaniu na kolejna premierę następnego sezonu.

Pierwszy sezon pokazuje dzień wybuchu epidemii, który nie jest ukazany w serialu. Drugi zaś dalsze losy ludzi. Wydania internetowe wyreżyserowane zostały przez Greg’a Nicotero – specjalistę od efektów specjalnych w The Walking Dead.

Linki do filmów poniżej.

Internetowe Odcinki The Walking Dead

AMC wypuściło jak do tej pory 6 krótkich odcinków z dnia wybuchu globalnej epidemii.

Wszystkie możecie obejrzeć bezpośrednio z naszej strony. A znajdziecie je tutaj: http://www.strefawalkingdead.pl/webisodes/

Zapraszamy do oglądania.