„Fear The Walking Dead” sezon 4- co już wiadomo?

fear-the-walking-dead-3b

       Praca na planie „Fear The Walking Dead” trwa w najlepsze. Scenariusze ukończone, aktorzy zebrani, kamery włączone. Jeszcze tylko pierwszy klaps i wszystko wejdzie w zaawansowane stadium produkcji. Ponieważ już za krótką chwilę swój początek będą mieć zdjęcia do nowej serii, postanowiłem zebrać dla Was wszystko to co już wiadomo o nadchodzącym 4 sezonie spin-offu.

(więcej…)

„The Day Will Come When You Won’t Be” – wgryz w odcinek

walking-dead-s07e01-review

       Chciałem ten odcinek znienawidzić. Chciałem go w recenzji zrównać z ziemią. Chciałem go po prostu zmiażdżyć hejtem w najczystszej postaci. Chciałem nie pozostawić na twórcach ani jednej suchej nitki. To wszystko w rewanżu za niekończące się cyrki, ogromną farsę oraz kuriozalne szopki odstawiane w ostatnich miesiącach. Krytyka największego w ich mniemaniu dokonania, należała im się jak w żadnym innym przypadku. Po prostu zapracowali sobie na to. Jest jednak pewien problem- nie potrafię tego zrobić. Po ponad tygodniu od premiery, nie jestem w stanie powiedzieć ani jednego negatywnego słowa na temat tego, czego doświadczyłem w ostatni poniedziałek. To co zobaczyłem, to w jakim stanie pozostawił mnie odcinek oraz co czułem podczas jego oglądania jest wręcz nie do opisania. Po raz pierwszy od dawien dawna zostałem emocjonalne zgnieciony, przeżuty i wypluty materiałem sygnowanym marką TWD i to do tego stopnia, że czuję wewnętrzny sprzeciw przed kolejnym jego obejrzeniem.

(więcej…)

The Walking Dead Sezon 7A w telegraficznym skrócie

Stacja AMC oraz FOX swoim postępowaniem zaszła za skórę fanom serialu wyjątkowo w ostatnim czasie. Wszystko zaczęło się od obrzydliwego cliffangera z końcówki ostatniego sezonu a skończyło na pogróżkach i zastraszaniu widzów. W związku z tym jak nigdy dotąd mamy dokładny pogląd na to co wydarzy się w sezonie 7A. Wszystko dzięki wzmożonej determinacji fanów w USA.

 

BTS - The Walking Dead _ Season 7, Episode 7 - Photo Credit: Gene Page/AMC

Uwaga, poniższy tekst zawiera prawdopodobne spoilery, jeśli nie chcesz, nie czytaj dalej.

(więcej…)

Autor: | 21-09-2016 17:48|Categories: Aktualności - Serial, Serial, Sezon 7, Spoilery|24 komentarze