Komiks a Serial: Przesłuchania

Biżuteria Handmade

Glenn i Maggie zostali przejęcie przez Merle i to własnie w tym materiale dowiecie się co ich spotkało. A co z komiksowym Glennem? Czemu jest on tak bardzo zdziwiony i jednocześnie przerażony?

KaS #170

(więcej…)

Autor: | 4-12-2016 13:00|Categories: Komiks, Serial, Spoilery|Tags: , , |0 komentarzy

„The Day Will Come When You Won’t Be” – wgryz w odcinek

walking-dead-s07e01-review

       Chciałem ten odcinek znienawidzić. Chciałem go w recenzji zrównać z ziemią. Chciałem go po prostu zmiażdżyć hejtem w najczystszej postaci. Chciałem nie pozostawić na twórcach ani jednej suchej nitki. To wszystko w rewanżu za niekończące się cyrki, ogromną farsę oraz kuriozalne szopki odstawiane w ostatnich miesiącach. Krytyka największego w ich mniemaniu dokonania, należała im się jak w żadnym innym przypadku. Po prostu zapracowali sobie na to. Jest jednak pewien problem- nie potrafię tego zrobić. Po ponad tygodniu od premiery, nie jestem w stanie powiedzieć ani jednego negatywnego słowa na temat tego, czego doświadczyłem w ostatni poniedziałek. To co zobaczyłem, to w jakim stanie pozostawił mnie odcinek oraz co czułem podczas jego oglądania jest wręcz nie do opisania. Po raz pierwszy od dawien dawna zostałem emocjonalne zgnieciony, przeżuty i wypluty materiałem sygnowanym marką TWD i to do tego stopnia, że czuję wewnętrzny sprzeciw przed kolejnym jego obejrzeniem.

(więcej…)

The Walking Dead Sezon 7A w telegraficznym skrócie

Stacja AMC oraz FOX swoim postępowaniem zaszła za skórę fanom serialu wyjątkowo w ostatnim czasie. Wszystko zaczęło się od obrzydliwego cliffangera z końcówki ostatniego sezonu a skończyło na pogróżkach i zastraszaniu widzów. W związku z tym jak nigdy dotąd mamy dokładny pogląd na to co wydarzy się w sezonie 7A. Wszystko dzięki wzmożonej determinacji fanów w USA.

 

BTS - The Walking Dead _ Season 7, Episode 7 - Photo Credit: Gene Page/AMC

Uwaga, poniższy tekst zawiera prawdopodobne spoilery, jeśli nie chcesz, nie czytaj dalej.

(więcej…)

Autor: | 21-09-2016 17:48|Categories: Aktualności - Serial, Serial, Sezon 7, Spoilery|24 komentarze

FTWD „Grotesque” oraz „Los Muertos” – wgryz w odcinek

static.srcdn_.comslirw1500-h562-q90-c1500562wp-contentuploadsFear-the-Walking-Dead-Season-2-poster-031ed138e646a1ddabd4d0badb098bf2b1c7c62d-1024x384

       Od dnia swojej premiery, „Fear The Walking Dead” było dla mnie niczym innym jak fajnym serialem oglądanym z doskoku. Cieszący, czasami zaskakujący oraz o dziwo wciągający. Choć prawdą jest, iż najnowszy tytuł ze stajni AMC to typowa produkcja, która nie sili się na wyjście poza sztywne ramy przeciętności, to jednak miała w sobie coś co przykuwało do ekranu. Ot, taka grzeszna przyjemność wśród całej gamy ambitniejszych tytułów pokroju „House of Cards” czy „Penny Dreadful„. Kiedy jeszcze w maju bieżącego roku Fear odchodziło na swój krótki urlop, nie sądziłem że cokolwiek będzie w stanie zakłócić jego stabilny poziom. Cóż…byłem w błędzie. Niedawno wyemitowane „Grotesque” oraz „Los Muertos„, które na nowo otworzyły podwoje sezonu drugiego, znacząco nadszarpnęły wizerunek FTWD, dostarczając materiału z którym było mi niestety nie po drodze. I to bardziej niż mi się w pierwszej chwili wydawało!

(więcej…)