FTWD plakat 3

     „Fear The Walking Dead” może nie ma zawrotnego marketingu, ale jak już się promuje to na całego. Dotychczas wypuszczone materiały, choć oszczędne w ilości i treści, to jednak pozostawiające po sobie naprawdę pozytywne wrażenie i pokazujące, że ekipa wie co robi. Enigmatyczne, z nutką artyzmu, wpływające na wyobraźnię….Już mi się to podoba! Z racji tego, że przez pewien okres niewiele mówiliśmy o FTWD, postanowiłem nadrobić zaległości i zebrać dla Was wszystkie te materiały, które zostały w ostatnich miesiącach opublikowane, a które mogły umknąć Waszej uwadze. Taki mały przedsmak przed weekendowym San Diego Comic Con, podczas którego odbędzie się druga edycja panelu spin-offu, gdzie powinniśmy poznać dużo więcej szczegółów odnośnie nadchodzącego drugiego półsezonu.

Na początku zacznijmy od dwóch najnowszych plakatów promujących nadchodzący 2B „Fear The Walking Dead„:

FTWD 2B plakat FTWD 2B plakat 2

W sieci zadebiutowało również kilka promosów, stanowiących zajawkę nadchodzących epizodów:

Dodatkowo, mamy jeszcze kilka zdjęć bezpośrednio z półpremiery:

Nick(2)

Frank Dillane as Nick Clark - Fear of the Walking Dead _ Season 2, Episode 8 - Photo Credit: Richard Foreman Jr/AMC

Walkers - Fear of the Walking Dead _ Season 2, Episode 8 - Photo Credit: Richard Foreman Jr/AMC

Oprócz tego, dotarłem do zdjęć portretowych obsady, które nie wiedzieć mi czemu nie zostały rozpowszechnione przed premierą sezonu drugiego. Prezentują się one następująco :

Madison Alicia

Nick Strand

Travis Chris

Ofelia Daniel

Do portretów dołączony został również krótki, acz robiący wrażenie teaser:

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts