smokon ii

Wiosna i lato to czas konwentów. Po Pyrkonie mamy dla Was kolejną, drobną propozycję nie do odrzucenia ;). W sobotę 9 maja 2015 roku, w krakowskiej Artetece (ul. Rajska 12 – wejście od ul. Szujskiego) odbędzie się mini-konwent fantastyczny – Smokon II. Impreza jest darmowa, a w jej programie pojawia się między innymi panel poświęcony postapokalipsie. Na czas wolny, dla fana fantastyki i zombiaków jak znalazł ;).

Smokon rozpocznie się o godzinie 11:30 i zakończy w okolicach 18:00. W planie oprócz 5 bloków tematycznych (literacki; RPG, serialowy, popularnonaukowy, ogólny) są także: spotkania z autorami, konkursy, Games room i inne atrakcje.

Poniżej znajdziecie link do programu Smokonu II oraz oficjalnej strony konwentu, zawierającej wszystkie istotne informacje.

[Update] Mimo pracy wolontariuszy, organizacja takiej imprezy wymaga niemałego wkładu pieniężnego. Jeśli jesteście w stanie dobrowolnie wesprzeć organizację Smokonu to zapraszamy pod adres: http://www.historiavita.pl/wsparcie

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts