State of Decay to trójwymiarowa gra akcji z widokiem zza pleców głównego bohatera, w której walczymy o przetrwanie na obszarze ogarniętym przez plagę zombiaków. Rozgrywka oferuje sporą swobodę działań i otwarty obszar do zwiedzania. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących gry, lub podyskutować o niej – zapraszam tutaj.

airplane_1

 

Mieliśmy już okazję ujrzeć kilka trailerów z gry, m.in. system odwracania uwagi czy też system modyfikacji swojej kryjówki. Na ostatnim PAX East 2013 twórcy postanowili bardziej przybliżyć nam grę. W wywiadzie o State of Decay możemy dowiedzieć się dużo nowych rzeczy. 

 

Oprócz fabuły, której niestety jeszcze nie ujawniono, będziemy mieli otwarty świat. Nawet po ukończeniu ostatniej misji fabularnej możemy bawić się do woli. W rozgrywce bardzo pomocny będzie samochód. 

 

Kiedy będziemy w tarapatach najłatwiejszą drogą ucieczki będzie dostanie się do samochodu. Będzie nam dawał dużo możliwości – szybkie przemieszczanie się, ucieczka, a nawet zabijanie zombie. – powiedział dziennikarz opowiadający o grze.

 

Zombie będą pojawiać się pojedynczo jak i w wielkiej hordzie.

 

W wywiadzie jest dużo, dużo więcej wymienionych rzeczy. Ale gwarantuję wam – nie warto tego czytać, niebo lepiej obejrzeć genialne wideo. A jeżeli czegoś nie rozumiesz – wejdź na nasze forum i w odpowiednim wątku dowiedz się czego tylko chcesz.

 

 

Grą będziemy mogli cieszyć się już w czerwcu tego roku na platformach: PC i XBOX360. Osobiście nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że nie będzie to klapa jak w przypadku Survival Instinct. Chociaż nie podoba mi się sprawa z samochodem-czołgiem.

 

Seeker

Redaktor oraz moderator na forum strefy. Czasami pisze newsy. Lubi też udzielać się na forum i pilnować na nim porządku. W przeszłości moderator w serwisie dsj24.pl.

Prywatnie zajmuje się leniuchowaniem, szkołą i hobby, czyli wszelkie sporty :) (szczególnie piłka nożna, siatkówka i boks). A… i ma pieska od niedawna :) huehue

More Posts