Dzięki uprzejmości cdp.pl mamy przyjemność zorganizować dla Was facebookowy konkurs. Do wygrania jest niesamowita gra State of Decay, która została zremasterowana do wersji full HD. Premiera pudełkowa w Polsce ma miejsce dzisiaj.

state

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

Przejść pod adres https://www.facebook.com/StrefaWalkingDead/posts/1021088134675476 oraz:

– polubić ten post lub/i skomentować ten post
– udostępnić post na swojej tablicy

Pamiętajcie, jeżeli skomentujecie i polubicie wpis zwiększacie swoje szanse na wygraną podwójnie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli, do godziny 18.

My zaś w niedzielę za pomocą internetowej aplikacji wybierzemy trójkę zwycięzców, do których zostanie wysłana pudełkowa wersja gry ufundowanej przez cdp.pl

 

Więcej o grze:

Gra jest ulepszoną wersję gry State of Decay, która w 2013 rozkochała w sobie entuzjastów zombie. Zadaniem gracze jest przetrwanie w świecie opanowanym przez nieumarłych – łączenie się w grupy, zdobywanie surowców, wyprawy po zapasy i dbanie o bezpieczeństwo bazy wypadowej.

State of Decay: Year One Survival Edition to podstawowa wersja gry wraz z głównymi dodatkami: Breakdown i Lifeline, teraz w pełni zremasterowane do rozdzielczości 1080p. Z postapokaliptycznego świata będzie można wycisnąć jeszcze więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowości w grze:

  • Nowe misje – zwalcz inwazję zombie i zdobądź nowe, rzadkie i niezwykle potężne wyposażenie.
  • Nowi ocaleni – możesz teraz odblokować postacie z dodatków Breakdown i Lifeline, w tym niedostępną wcześniej Kelly Eldridge.
  • Nowe pojazdy – skorzystaj z nowiutkiego SUV-a i dostosuj do niego skórki z pojazdów rozmieszczonych po całej mapie.
  • Nowe bronie – znajdź nowe karabiny szturmowe wyposażone w granatniki oraz strzelby.

Przemierzaj otwarty świat pełen niebezpieczeństw i możliwości, który reaguje na każdą twoją decyzję. Zawiąż sojusz ze społecznością ocalałych, z których każdy posiada unikalne zdolności i talenty. Ulepszaj i wzmacniaj swoją bazę przed bezlitosnymi hordami zombie. Wyruszaj na brawurowe rajdy, by zdobyć pożywienie oraz amunicje i zrób wszystko, by przetrwać kolejny dzień.

Premiera gry: 9 sierpnia. Można ją zamawiać przedpremierowo m.in. na cdp.pl.

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook