rick plakat

Na osłodę styczniowej nudy mamy dla was troszeczkę wiadomości i materiały promocyjne dotyczące The Walking Dead. Przede wszystkim dostaliśmy także ciekawą informację na temat powstającej serii towarzyszącej (dzięki której z resztą, znów możemy nazywać ją spin offem). Zapraszamy do lektury!

 

Zaczniemy od informacji na temat spin offu. Jak poinformował portal Nerdist, powstająca właśnie seria towarzysząca TWD o roboczym tytule „Cobalt”, w pewnym stopniu nawiąże jednak swoją historią do oryginalnych Żywych Trupów. Mianowicie, w 6 serii The Walking Dead zobaczymy postać, która pojawi się także w nadchodzącym spin offie (nie wiemy niestety nic więcej na jej temat).  Znamy za to tytuł pilotażowego odcinka spin offu – „Fear The Walking Dead”. Jak wynika z pierwszej strony scenariusza najprawdopodobniej wreszcie będziemy mieli okazję zobaczyć wydarzenia z początkowych dni zombie-apokalipsy (co planował z resztą już dawno Frank Darabont w 2 sezonie The Walking Dead). 


 

W ramach promocji TWD dotarły też do nas portrety głównych członków obsady serialu:

 

    the-walking-dead-s5b-headshots-7--120107the-walking-dead-s5b-headshots-6--120106the-walking-dead-s5b-headshots-8--120108  the-walking-dead-s5b-headshots-11--120111tyreese-5b-120085 the-walking-dead-s5b-headshots-5--120105 the-walking-dead-s5b-headshots-4--120104 the-walking-dead-s5b-headshots-3--120103 the-walking-dead-s5b-headshots-2--120102 the-walking-dead-s5b-headshots-1--120101the-walking-dead-s5b-headshots-9--120109the-walking-dead-s5b-headshots-10--120110

  


 

 

 

Joshua McDermitt (serialowy Eugene) w wywiadzie dla Huffington Post zaniepokoił nieco wszystkich oczekujących na spotkanie ekipy ocalałych z Morganem Jonesem :

Każdy szczegół może coś zepsuć, nie jestem pewien
detali… Kiedy Morgan pojawił się w kościele w
ostatnim epizodzie, zobaczył leżącą na podłodze
mapę i to wszystko -rośliny podrosły co pokazuje,
że musiało minąć parę miesięcy (od wyniesienia
się grupy z kościoła). Dlatego wątpię, by Morgan
był już tuż za rogiem.

 

Poznaliśmy też tytuł kolejnego odcinka Żywych Trupów„What Happened and What’s Going On”.

 

The Walking Dead wraca na nasze ekrany 8 lutego 2015 roku.

 

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts