Archiwum kategorii: Strefa Walking Dead

Wszystko co związane bezpośrednio ze stroną i jej technicznymi aspektami

Konkurs „Zombie z PRL” – wyniki i nagrodzone prace

Po przeszło tygodniu zmagań konkursowych z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu Zombie z PRL, w którym do wygrania było 20 nagród książkowych w postaci różnych wydań Szczurów Wrocławia. Chaos, autorstwa Roberta J. Szmidta.

 Szczury Wrocławia; Robert J. Szmidt; Wydawnictwo Insignis; konkurs Zombie z PRL

  czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead, Zombie Książki, Zombie World | Tagi: , , , , , , , , , | 1 Komentarz

„The Walking Dead” zeszyt 141 – recenzja

Nadszedł czas, aby podzielić się z Wami moimi wrażeniami po lekturze zeszytu The Walking Dead #141: Opportunity. Chcecie wiedzieć, czy warto sięgnąć po ten komiks? Czy mi się spodobał i jakie zrobił na mnie wrażenie? Zapraszam do lektury!

 Okładka zeszytu The Walking Dead #141 Opportunity

  czytaj dalej

Biżuteria Handmade
Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Recenzje Komiksu, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 3 Komentarzy

Premiera zeszytu #141 „The Walking Dead”

Tak! To od dzisiaj w sprzedaży jest najnowszy, 141. zeszyt The Walking Dead, którego okładka aż zmusza do niepokojącego i nerwowego oczekiwania na lekturę. Recenzja The Walking Dead #141: Opportunity od ATOMcomics.pl już w tym tygodniu.

Okładka zeszyt The Walking Dead #141 Opportunity

czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , | 2 Komentarzy

Unboxing nagrody głównej w konkursie „Zombie z PRL”

Mamy dla Was prezentację nagrody I stopnia (głównej) w naszym konkursie poświęconym książce Szczury Wrocławia. Chaos  autorstwa Roberta J. Szmidta. W puli konkursowych nagród mamy 20 książek w różnych wydaniach. Czas na wzięcie udziału macie do piątku do godziny 23:59.

 

Więcej o konkursie w artykule na naszej stronie – TUTAJ.

Opublikowano w Strefa Walking Dead, Zombie Książki, Zombie World | Tagi: , , , , , , | Zostaw komentarz

Dzień Darmowego Komiksu w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu – fotorelacja

W miniony weekend – tzn. w sobotę 9. maja 2015 br. – odbył się poznańskiej Bibliotece Uniwersyteckiej Dzień Darmowego Komiksu. Impreza zebrała rzesze miłośników komiksów, którzy mieli okazję w tym dniu zapoznać się tematami wielu prelekcji poświęconych komiksom, poczytać egzemplarz z Obwoźnej Czytelni Komiksu i spotkać się z innymi fascynatami tematu, w tym również z cosplay’erami. Zapraszamy do fotorelacji.

Dzień Darmowego Komiksu 2015

czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , | Zostaw komentarz

Po Pyrkonie 2015 – podsumowanie i klip

W dniach 24-26 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się już 15. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Tym razem zgromadziła ona prawie 32 tysiące uczestników, pobijając zeszłoroczny rekord i po raz kolejny okazując się największym tego typu wydarzeniem w Polsce oraz jednym z większych w Europie.

Pyrkon 2015, konwent, cosplay Michonne

Mamy dla Was specjalnie przygotowany klip pokazujący, jak było na Pyrkonie 2015, który znajdziecie również na naszym kanale YouTube.

czytaj dalej

Opublikowano w Pyrkon, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , | Zostaw komentarz

Przemarsz zombie podczas Wrocław Zombie Walk już za niecały tydzień!

Wszyscy wrocławscy fani zombie koniecznie muszą pojawić się na tegorocznym Wrocław Zombie Walk, które odbędzie się już za tydzień – 15 maja br.

Wrocław Zombie Walk czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead, Zombie World | Tagi: , , , , , | Zostaw komentarz

Konkurs „Zombie z PRL” – do wygrania 20 nagród!

Chcemy Was zaprosić do udziału w niecodziennym konkursie „Zombie z PRL”. Możecie wygrać w nim jedną z 20 niesamowitych nagród związanych z książką Szczury Wrocławia. Chaos autorstwa Roberta J. Szmidta (Wydawnictwo Insignis).

 Szczury Wrocławia; Robert J. Szmidt; Wydawnictwo Insignis; konkurs Zombie z PRL

czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead, Zombie Książki, Zombie World | Tagi: , , , , , , , , , | Zostaw komentarz

Robert J. Szmidt opowiada o swojej książce o zombie – Szczury Wrocławia. Chaos

22 kwietnia miała miejsce premiera książki o polskiej zombie apokalipsie Szczury Wrocławia. Chaos, która ukazała się dzięki Wydawnictwu Insignis. Podczas tegorocznego Pyrkonu, Robert J. Szmidt – autor książki – krótko opowiedział nam, czego mamy się spodziewać po książce.

Powyższy film to zaledwie przedsmak tego, co Was czeka w związku ze Szczurami Wrocławia, gdyż już jutro, tj. w środę 6 maja, rozpocznie się konkurs, w którym do wygrania będzie mnóstwo egzemplarzy książki Roberta. Śledźcie nas na Facebooku lub naszą stronę, aby nie przegapić okazji na wygranie własnego egzemplarza polskiej zombie apokalipsy.

Opublikowano w Strefa Walking Dead, Zombie Książki, Zombie World | Tagi: , , , , , , | Zostaw komentarz

Dzień Darmowego Komiksu w Poznaniu – sobota 9 maja br.!

Jeśli lubicie komiksy, zarówno te z najpopularniejszych uniwersów jak Marvel czy DC Comics, jak również te „drugiej kategorii” (Image, Dark Horse) lub te zupełnie niszowe, podziemne, to nie może Was zabraknąć w Poznaniu podczas obchodów Dnia Darmowego Komiksu. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was w tym roku.

 Dzień Darmowego Komiksu

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu zaprasza wszystkich miłośników komiksów, jak również te osoby, które chcą dopiero zacząć swoją przygodę z komiksem na obchody Dnia Darmowego Komiksu.

czytaj dalej

Opublikowano w Komiks, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , | Zostaw komentarz