Strona główna/Strefa Walking Dead

Wszystko co związane bezpośrednio ze stroną i jej technicznymi aspektami

Fox Polska, a odcinki dostępne w Internecie – wyjaśnienie

Ponieważ cały czas za pośrednictwem FanPage FOX Polska nasz serwis jest szkalowany, określany mianem nielegalnego nadszedł czas najwyższy aby przerwać milczenie na ten temat i wyjaśnić Wam dokładnie co zaszło pomiędzy Strefą Walking Dead a stacją FOX Polska.

fox

 

UPDATE 12/10/2016

Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych tematem o nie atakowanie stacji Fox Polska oraz nie komentowanie sprawy na ich oficjalnym Fan Page.

W obecnej, trudnej sytuacji, niestety nam to nie pomaga. Toczy się tam dyskusja na nasz temat i bez naszego udziału, co daje niestety pole do popisu „życzliwym nam” osobom przy ewidentnej aprobacie stacji.

Jeszcze raz przypominamy, że jesteśmy jedynie grupką fanów tworzących fanowską stronę serialu, nie jesteśmy żadną organizacją, firmą. Napisaliśmy nasze oświadczenie, stanowisko, mejle zostały wysłane i na tym poprzestajemy. Następny ruch należy do stacji Fox Polska. Jeżeli dostaniemy kiedykolwiek i jakąkolwiek odpowiedź (mamy nadzieję, że w innym tonie niż poprzednia wiadomość) to o tym poinformujemy.

Dziękujemy fanom za okazane wsparcie, a „serdecznym” życzymy powodzenia na ścieżce życia.

 

Na początku września tego roku skontaktował się z nami pracownik stacji FOX Polska wysyłając maila o takiej treści:

(więcej…)

Recenzja zeszytu #159 „The Walking Dead”

Dotarliśmy do półmetku 27. tomu Żywych Trupów. Przed Wami recenzja zeszytu The Walking Dead #158: The Whisperer War. Part 2 of 6.

Zeszyt The Walking Dead #158: The Whisperer War. Part 2 of 6

(więcej…)

State of Decay Remastered Edition – konkurs.

Dzięki uprzejmości cdp.pl mamy przyjemność zorganizować dla Was facebookowy konkurs. Do wygrania jest niesamowita gra State of Decay, która została zremasterowana do wersji full HD. Premiera pudełkowa w Polsce ma miejsce dzisiaj.

state

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

(więcej…)