Archiwum kategorii: Strefa Walking Dead

Wszystko co związane bezpośrednio ze stroną i jej technicznymi aspektami

Rozwiązanie konkursu „Rebus pod tytułem”

Otrzymaliśmy od Was wiele zgłoszeń na nasz konkurs „Rebus pod tytułem”, w którym przede wszystkim mogliście wygrać Książkę pod tytułem, tom 2 Roberta Trojanowskiego wraz z innymi powieściami. Wiele z nadesłanych rebusów sprawiło nam mnóstwo problemów przy ich rozwiązywaniu (brawo!), a także wywołały dużo śmiechu. Dziękujemy! A teraz pora poznać laureatów.

 konkurs-rebus-00

  czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , | Zostaw komentarz

„The Walking Dead” zeszyt 144 – recenzja

The Walking Dead #144: … jest mocny, jest cholernie mocnym zeszytem, a tytuł tego numeru jest dobrany idealnie – po przeczytaniu go zastanawiam się, co będzie dalej, jak bardzo źle?

zeszyt The Walking Dead #144: ... okładka

czytaj dalej

Biżuteria Handmade
Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Recenzje Komiksu, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , | 4 Komentarzy

Obejrzyj film o „Książce pod tytułem 2″ i zgarnij nagrody w konkursie!

Wzięliście już udział w naszym konkursie „Rebus pod tytułem”? Jeśli jeszcze nie i wciąż zastanawiacie się, czy warto, to koniecznie obejrzycie film prezentujący jedną z nagród – interaktywną książkę Roberta Trojanowskiego Książka pod tytułem tom 2.

  czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , | Zostaw komentarz

Premiera zeszytu #144 „The Walking Dead”

Jeśli czytaliście już zeszyt nr 143, to z pewnością jesteście ciekawi, jak wpłyną na wzajemne losy Hilltop i Alexandrii oraz „Szeptaczy” informacje, jakie Rick Grimes uzyskał od Alphy. Miejmy nadzieję, że odpowiedzi na to pytanie znajdziemy w zeszycie The Walking Dead #144: …”, który dzisiaj ma swoją premierę w USA i w ATOMcomics.pl.

zeszyt The Walking Dead #144: ... okładka

czytaj dalej

Opublikowano w Komiks, Strefa Walking Dead, Wydania | Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , | 2 Komentarzy

Wygraj książki dla młodszych i starszych – konkurs „Rebus pod tytułem”

Okres wakacyjny to idealna pora na letnie przygody. Część z nich warto przeżyć dzięki czytaniu ciekawych książek. W naszym konkursie Rebus pod tytułem do zdobycia łącznie 10 książek, a wśród nich druga część cieszącej się wielkim zainteresowaniem Książki pod tytułem Roberta Trojanowskiego.

 Książka pod tytułem 2 konkurs nagrody

czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , | Zostaw komentarz

Przeżyj apokalipsę atomową i wejdź do gry – zbiórka na grę Bright Future

Dzisiaj na platformie wspieram.to rusza zbiórka na postapokaliptyczną grę planszowo-karcianą Bright Future od Wydawnictwa Ogry Games. Odkryj jeden z trzech trybów: rywalizację o władzę, walkę o przetrwanie ludzkości bądź zabójczy pojedynek – to wszystko w klimatach poatomowej zagłady!

 gra Brigth Future pudełko

  czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , | Zostaw komentarz

Nagrody „Saturn Awards 2015″ rozdane. „The Walking Dead” z trzema statuetkami!

Saturny      Rozdanie nagród Saturn Awards za nami. Podobnie jak i w roku poprzednim, tak i tym razem „The Walking Dead” okazało się wielkim wygranym gali (choć uplasował się na pierwszym miejscu ex aequo z serialem stacji NBC „Hannibal„), zgarniając statuetki za trzy spośród sześciu kategorii, w których tytuł był nominowany. Jest to niebywały sukces ekipy „Żywych Trupów„, szczególnie z tego względu iż ich serial już od dobrych kilku lat nie może przebić się przez silną konkurencję w wyścigach po inne prestiżowe wyróżnienia telewizyjne.

czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Serial, Serial, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , | 2 Komentarzy

„The Walking Dead” zeszyt 143 – recenzja

Równo dwa tygodnie po zeszycie 142 wyszedł nr 143. I również 14 dni dni upłynęły od poprzedniej recenzji. Sprawdźcie, czy warto sięgnąć po zeszyt The Walking Dead #143: A Union.

 Okładka The Walking Dead #143 A Union zeszyt

  czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Recenzje Komiksu, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Zostaw komentarz

Premiera zeszytu #143 „The Walking Dead”

Już możecie zamówić najnowszy zeszyt The Walking Dead #143: A Union na stronie komiksowego sklepu internetowego ATOMcomic.pl. Nasza recenzja piatego zeszytu wchodzącego w skład tomu 24. Życie i śmierć już wkrótce.

okładka The Walking Dead #143: A Union zeszyt komiks czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , , , , , | Zostaw komentarz

„The Walking Dead” zeszyt 142 – recenzja

Zeszyt A Gathering zapowiadał w sposób oczywisty wątek, w którym spotka się kilka społeczności. Czy mogło być w nim cokolwiek zaskakującego? Przekonajcie się sami czytając recenzję The Walking Dead #142.

 Okładka zeszyt The Walking Dead #142 A Gathering

czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Recenzje Komiksu, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , | 5 Komentarzy