Archiwum kategorii: Strefa Walking Dead

Wszystko co związane bezpośrednio ze stroną i jej technicznymi aspektami

Wygraj książki dla młodszych i starszych – konkurs „Rebus pod tytułem”

Okres wakacyjny to idealna pora na letnie przygody. Część z nich warto przeżyć dzięki czytaniu ciekawych książek. W naszym konkursie Rebus pod tytułem do zdobycia łącznie 10 książek, a wśród nich druga część cieszącej się wielkim zainteresowaniem Książki pod tytułem Roberta Trojanowskiego.

 Książka pod tytułem 2 konkurs nagrody

czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , | Zostaw komentarz

Przeżyj apokalipsę atomową i wejdź do gry – zbiórka na grę Bright Future

Dzisiaj na platformie wspieram.to rusza zbiórka na postapokaliptyczną grę planszowo-karcianą Bright Future od Wydawnictwa Ogry Games. Odkryj jeden z trzech trybów: rywalizację o władzę, walkę o przetrwanie ludzkości bądź zabójczy pojedynek – to wszystko w klimatach poatomowej zagłady!

 gra Brigth Future pudełko

  czytaj dalej

Biżuteria Handmade
Opublikowano w Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , | Zostaw komentarz

Nagrody „Saturn Awards 2015″ rozdane. „The Walking Dead” z trzema statuetkami!

Saturny      Rozdanie nagród Saturn Awards za nami. Podobnie jak i w roku poprzednim, tak i tym razem „The Walking Dead” okazało się wielkim wygranym gali (choć uplasował się na pierwszym miejscu ex aequo z serialem stacji NBC „Hannibal„), zgarniając statuetki za trzy spośród sześciu kategorii, w których tytuł był nominowany. Jest to niebywały sukces ekipy „Żywych Trupów„, szczególnie z tego względu iż ich serial już od dobrych kilku lat nie może przebić się przez silną konkurencję w wyścigach po inne prestiżowe wyróżnienia telewizyjne.

czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Serial, Serial, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , | 2 Komentarzy

„The Walking Dead” zeszyt 143 – recenzja

Równo dwa tygodnie po zeszycie 142 wyszedł nr 143. I również 14 dni dni upłynęły od poprzedniej recenzji. Sprawdźcie, czy warto sięgnąć po zeszyt The Walking Dead #143: A Union.

 Okładka The Walking Dead #143 A Union zeszyt

  czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Recenzje Komiksu, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Zostaw komentarz

Premiera zeszytu #143 „The Walking Dead”

Już możecie zamówić najnowszy zeszyt The Walking Dead #143: A Union na stronie komiksowego sklepu internetowego ATOMcomic.pl. Nasza recenzja piatego zeszytu wchodzącego w skład tomu 24. Życie i śmierć już wkrótce.

okładka The Walking Dead #143: A Union zeszyt komiks czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , , , , , | Zostaw komentarz

„The Walking Dead” zeszyt 142 – recenzja

Zeszyt A Gathering zapowiadał w sposób oczywisty wątek, w którym spotka się kilka społeczności. Czy mogło być w nim cokolwiek zaskakującego? Przekonajcie się sami czytając recenzję The Walking Dead #142.

 Okładka zeszyt The Walking Dead #142 A Gathering

czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Recenzje Komiksu, Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , | 5 Komentarzy

Plenerowa impreza postapokaliptyczna – zapraszamy na OldTown Festival

W dniach 20-26 lipca 2015 r. zapraszamy Was do Stargardu Szczecińskiego na OldTown Festival, czyli imprezę plenerową utrzymaną w klimacie postapokaliptycznego science-fiction. To prawdziwa gratka dla fanów Mad Maxa, Fallouta, Metro 2033 i wielu innych dzieł popkulturowych, które skupiają się na ukazaniu wizji świata po zagładzie nuklearnej.

 odltown festival 2015 - gra terenowa - larp - stargard szczeciński

czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , | Zostaw komentarz

Premiera zeszytu #142 „The Walking Dead”

Dziś ukazał się w sprzedaży 142 zeszyt The Walking Dead. Od razu widzimy, że okładka jest zupełnie inna niż w kilku poprzednich num,erach, gdzie scena skupiona była na konkretnej lub kilku konkretnych postaciach. W tym zeszycie widzimy zarówno po okładce jak i tytule – A Gathering (zgromadzenie), że akcja komiksu będzie miała wpływ na wielu bohaterów i kilka społeczności.

The Walking Dead #142 A Gathering okładka zeszyt komiks

Już wkrótce recenzja The Walking Dead #142: A Gahtering.

czytaj dalej

Opublikowano w Aktualności - Komiks, Komiks, Strefa Walking Dead, Wydania | Tagi: , , , , , , | Zostaw komentarz

Mad Max 4 – napięcie i cisza – recenzja filmu

Mad Max: Na drodze gniewu już od przeszło 3 tygodni gości w polskich kinach. Przekonajcie się, czy warto wybrać się na czwartą część kultowego filmu postapokaliptycznego o Szalonym Maxie.

 Mad Max: Na drodze gniewu, Mad Max 4, Mad Max 2015

  czytaj dalej

Opublikowano w Strefa Walking Dead | Tagi: , , , , , , , , , , , | 9 Komentarzy

Szczury Wrocławia. Chaos – recenzja książki Roberta J. Szmidta

Czy książka o ZOMO kontra zombie, czyli apokalipsie zombie w realiach PRL to udany pomysł? Czy warto sięgnąć po powieść, którą napisał Robert J. Szmidt? Zapraszamy do recenzji – przekonajcie się, jakie są Szczury Wrocławia. Chaos.

Szczury Wrocławia; Robert J. Szmidt; Wydawnictwo Insignis; Zombie z PRL; książka 

czytaj dalej

Opublikowano w Książki, Recenzje, Strefa Walking Dead, Zombie Książki, Zombie World | Tagi: , , , , , , , , , , , | 1 Komentarz