Strona główna/Strefa Walking Dead

Wszystko co związane bezpośrednio ze stroną i jej technicznymi aspektami

Recenzja zeszytu #156 „The Walking Dead”

Punktualnie w weekend przygotowałem dla Was recenzję najnowszego TWD, czyli zeszytu The Walking Dead #156: Queen And King. Zapraszam!

Zeszyt The Walking Dead #156: Queen And King

(więcej…)

Premiera zeszytu #156 „The Walking Dead”

Dzisiaj ma miejsce premiera zeszytu The Walking Dead #156: Queen And King.

Zeszyt The Walking Dead #156: Queen And King - okładka Alpha i Negan

(więcej…)

Rozwiązanie konkursu „Żywe trupy. Prawdziwa historia zombie.”

Nadesłaliście wiele odpowiedzi na nasze pytania, wybór był bardzo trudny, na szczęście nagrodzić mogliśmy dwie osoby, więc było jakby trochę łatwiej, ale też nie do końca. 

 

trup

(więcej…)

Uwaga Konkurs – „Żywe trupy. Prawdziwa historia zombie.”

Zawsze  bardzo cieszą nas rodzime produkcje w tematyce tak bardzo nam bliskiej. Z przyjemnością ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są dwie książki Adama Węgłowskiego – „Żywe trupy. Prawdziwa historia zombie”

 

Żywe-trupy_PRESS (2)

 

 

Zasady konkursu

Aby walczyć o nagrodę w postaci jednego z 2 egzemplarzy książki „Żywe trupy. Prawdziwa historia zombie.” należy w dowolnej formie odpowiedzieć na jedno z pytań:

(więcej…)

Premiera zeszytu #155 „The Walking Dead”

Dokładnie w Dniu Dziecka otrzymujemy nowy, 155. zeszyt ukochanego The Walking Dead, którego tytuł to Tip Of The Spear. Czyż to nie cudowny prezent?

Zeszyt The Walking Dead #155: Tip Of The Spear okładka

(więcej…)

Dzień Darmowego Komiksu 2016 w Poznaniu – reportaż i fotorelacja

Już za nami 3. edycja cyklu poznańskiego Dnia Darmowego Komiksu organizowanego w Bibliotece Uniwersyteckiej UAM, który odbył się w sobotę 7 maja 2016 roku. Zapraszamy do krótkiego reportażu i fotorelacji.

Dzień Darmowego Komiksu 2016 w Poznaniu - reportaż i fotorelacja

(więcej…)

Recenzja zeszytu #154 „The Walking Dead”

„Krok po kroku do celu”, „zaskakujące odkrycia” i „rozmyślania o życiu” – to główne motywy niezłego zeszytu The Walking Dead #154: Led To Slaughter. Zapraszam do recenzji.

zeszyt The Walking Dead #154: Led To Slaughter - okładka: Aaron i Michonne; Andrea, Negan

(więcej…)

Premiera zeszytu #154 „The Walking Dead”

Pomimo długiego weekendu majowego Żywe Trupy pojawiają się punktualnie 4 maja, czyli dziś. Pamiętaliście o dzisiejszej premierze komiksu The Walking Dead #154: Led To Slaughter?

Zeszyt The Walking Dead #154: Led To Slaughter (okładka)

(więcej…)

Zapraszamy na Dzień Darmowego Komiksu 2016 w Poznaniu!

Mamy przyjemność zaprosić Was w najbliższą sobotę – 7-go maja – do poznańskiej Biblioteki Uniwersyteckiej na obchody Dnia Darmowego Komiksu.

Dzień Darmowego Komiksu, Poznań, 7 maja 2016

(więcej…)

Wgryz w Pyrkon – przegląd cosplay’erów #pyrkon2016

Zapraszamy Was na przegląd filmu z cosplay’erami podczas 16. Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2016 w Poznaniu. Już tradycyjnie byliśmy partnerem medialnym imprezy i jeśli Was nie było w tym roku, to żałujcie i przyjedźcie do Poznania za rok.

Jak Wam się podoba nagranie? Który z cosplay’ów z Pyrkonu podobał Wam się najbardziej? A może byliście w Poznaniu i sami macie fajne zdjęcia lub filmy z tymi czy innymi postaciami – czekamy na Wasze komentarze!

Film został przygotowany we współpracy z redakcją GeekMania.pl. Zachęcamy do subskrypcji ich kanału YouTube i lajkowania profilu na Facbooku.