Strona główna/Strefa Walking Dead

Wszystko co związane bezpośrednio ze stroną i jej technicznymi aspektami

Zapraszamy na Dzień Darmowego Komiksu 2016 w Poznaniu!

Mamy przyjemność zaprosić Was w najbliższą sobotę – 7-go maja – do poznańskiej Biblioteki Uniwersyteckiej na obchody Dnia Darmowego Komiksu.

Dzień Darmowego Komiksu, Poznań, 7 maja 2016

(więcej…)

Wgryz w Pyrkon – przegląd cosplay’erów #pyrkon2016

Zapraszamy Was na przegląd filmu z cosplay’erami podczas 16. Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2016 w Poznaniu. Już tradycyjnie byliśmy partnerem medialnym imprezy i jeśli Was nie było w tym roku, to żałujcie i przyjedźcie do Poznania za rok.

Jak Wam się podoba nagranie? Który z cosplay’ów z Pyrkonu podobał Wam się najbardziej? A może byliście w Poznaniu i sami macie fajne zdjęcia lub filmy z tymi czy innymi postaciami – czekamy na Wasze komentarze!

Film został przygotowany we współpracy z redakcją GeekMania.pl. Zachęcamy do subskrypcji ich kanału YouTube i lajkowania profilu na Facbooku.

Recenzja zeszytu #153 „The Walking Dead”

The Walking Dead #153: Heavy Hangs The Head prezentuje nam odmienną sytuację w zjednoczonych wspólnotach, niż to jeszcze niedawno mogliśmy postrzegać. Zapraszamy do recenzji najnowszego komiksu Żywe Trupy.

zeszyt The Walking Dead #153: Heavy Hangs The Head, Rick Grimes, Negan, Brandon, okładka

(więcej…)

Jeszcze tylko kilka godzin do Pyrkonu!

Już tylko kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia XVI edycji Festiwalu Fantastyki Pyrkon – największej imprezy tego typu w Polsce i jednej z większych w Europie. Do Poznania, na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, z całej Polski zjeżdżają się miłośnicy fantastycznej literatury, gier planszowych i komputerowych, komiksów, filmów oraz seriali.

Pyrkon 2016 - obowiązkowym punktem programu każdej edycji jest konkurs strojów - Maskarada

(więcej…)

Premiera zeszytu #153 „The Walking Dead”

Dopiero, co zakończył się 6. sezon TWD, ale wciąż możemy liczyć na regularnie ukazujące się odcinki komiksu. Dziś premierę ma numer 153 zatytułowany Heavy Hangs The Head.

zeszyt The Walking Dead #153: Heavy Hangs The Head - okładka

(więcej…)

Już w ten weekend wkrocz do fantastycznego świata! Pyrkon 2016

Już za kilka dni na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu pojawią się fani fantastyki z całej Polski i z zagranicy, aby wspólnie wziąć udział w szesnastej edycji Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Impreza rozpocznie się w piątek o godzinie 12 i zapewni atrakcje przez całą dobę, aż do niedzieli, do godziny 18.00.

(więcej…)

Pyrkon coraz bliżej!

8 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpocznie się trwający trzy dni Festiwal Fantastyki Pyrkon – impreza, na której każdy fan fantastyki znajdzie coś dla siebie. Turnieje gier, warsztaty, prelekcje tematyczne, konkursy i spotkania z gośćmi to tylko część atrakcji, które sprawiają, że musicie tam być! Warto dać się wciągnąć i zapomnieć o zegarku, ponieważ Pyrkon funduje atrakcje dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Pyrkon 2016 - zawsze pełen jest fanów postapo!

(więcej…)

3,5 tygodnia do 16. edycji Pyrkonu

Został już niecały miesiąc do kolejnej, szesnastej, edycji największego Festiwalu Fantastyki w Polsce. Do 8 kwietnia i startu Pyrkonu coraz bliżej, dlatego już dzisiaj warto dokładniej zapoznać się z atrakcjami, które będą na nim dostępne przez całą dobę. Tak jak zapewniali organizatorzy – w świeżo przedstawionym programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie.

zombie walki pyrkon 2016

 

(więcej…)

Strefa na Pyrkonie 2016 w Poznaniu

Nie macie jeszcze planów na pierwszy weekend kwietnia? Strefa Walking Dead i organizatorzy Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2016 zapraszają Was w dniach 8-10 kwietnia 2016 roku do Poznania na największy konwent fantastyki w Polsce!

Pyrkon 2016, 8-10 kwietnia

(więcej…)

Recenzja zeszytu #152 „The Walking Dead”

W The Walking Dead #152: United In Fear dzieje się sporo i od razu wiemy, że w kolejnych częściach będzie się działo jeszcze więcej. Zapraszamy do recenzji najnowszego zeszytu.

Okładka The Walking Dead #152: United In Fear zeszyt

(więcej…)