Czy zastanawialiście się kiedyś, jak by wyglądał serial The Walking Dead, gdyby nie był produkowany przez AMC tylko… przez chociażby Disney’a?

Artysta z Francji Kasami-Sensei za pośrednictwem serwisu deviantART podzielił się swoją wizją disney’owskich postaci w świecie stworzonym przez Kirkmana.

disney_main

Francuski rysownik zawarł swoje prace w cyklu The Walking Disney (chociaż stworzył też i inne nawiązujące do TWD). Czy widzicie podobieństwo jego bohaterów do postaci z serialu?

disney_alladyn_jasmine disney_pocahontas_johndisney_merida disney_piotruspan_wendy_alicja disney_mulan disney_merida_roszpunka disney_maleficentdisney_jim_ariel disney_herkules disney_hades_meg disney_flynn_roszpunka disney_buzz_chudy_jessie disney_bella_adam disney_ariel_ericdisney_yzma_kronk disney_sniezka_cindy_aurora disney_tiana

Więcej prac tego autora znajdziecie w galerii jego profilu na devianART: kasami-sensei.deviantart.com.

Czy Waszym zdaniem, którejś z jego prac w szczególności zabrakło w moim artykule?

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook