TWD sezon 5 obsada

Do premiery 5 sezonu The Walking Dead został jeszcze tydzień, a stacja AMC już zamówiła jego kontynuacje. Decyzja nie powinna dziwić, nie zapowiada się bowiem na to by popularność show spadła – serial jest w chwili obecnej numerem jeden wśród widowni w zakresie wiekowym: 18-49 lat.

 

 

 

Pod spodem oficjalne oświadczenie szefa AMC Charliego Collier’a:

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani na 12 października, kiedy fani na całym świecie zobaczą nowe odcinki naszego serialu. Przed niedzielną premierą piątego sezonu The Walking Dead, AMC z dumą potwierdza zamówienie szóstego sezonu tej niezwykłej serii. Dziękujemy Robertowi Kirkmanowi, Scottowi Gimple’owi, wspaniałym producentom wykonawczym i całemu zespołowi którzy pobudzają ten przekonujący świat i złożonych bohaterów do życia. Dzięki ich wysiłkom mamy jeszcze sporo więcej „TWD” przed nami.

 

Szósty sezon The Walking Dead poprowadzi obecny showrunner – Scott Gimple, oraz dotychczasowi producenci wykonawczy: Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Greg Nicotero i Tom Luse. AMC potwierdziło także zamówienie pilotażowego odcinka towarzyszącej produkcji w uniwersum TWD.

 

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts