Wakacje tuż-tuż a do października bardzo daleko. I jak tu wytrzymać ten czas bez The Walking Dead? Telltale Games ma dla Was niespodziankę! Mimo serialowej przerwy to lato będzie należało do Szwendaczy!

 

8687_647095128637990_651438140_n

 

 

 

Część z Was zapewne już wie, część zapewne się domyśla – niestety to jeszcze nie jest oczekiwana druga część gry od studia Telltale a jedynie dodatek do podstawowej wersji gry.  Dodatek nie byle jaki – wzbogaci on podstawową wersję gry o jeden rozdział opowiadający o pierwszych 400 dniach po wybuchu epidemii z perspektywy pięciu różnych osób.

 

Co ważne, decyzje podjęte przez nas w trakcie grania w podstawową wersję gry będa miały wpływ na historię z dodatku. Premiera planowana jest na lato tego roku. Dodatek wyjdzie na wszystkie platformy.

 

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook