400 Days

Recenzje najnowszego dodatku do gry o Żywych Trupach przeczytali już chyba wszyscy zainteresowani. Ale co innego czytać subiektywną opinię, a co innego zobaczyć to na własne oczy. Specjalnie dla tych, którzy z różnych powodów zagrać nie mogą przygotowaliśmy pełny gameplay. Gra (a dodatek już wyjątkowo) jest bardziej do oglądania niż do grania – tak wiec zapraszamy. Osoby, które już grały równiez zachęcamy do obejrzenia poniższych video w celu porównania „alternatywnych wersji wydarzeń”.

 

Na fabułę dodatku składa się 5 historii tak więc i nasze video podzieliliśmy na 5 części. Jeden filmik przypada na jeden epizod z gry. Więcej po kliknięciu „czytaj dalej”

 

 

 

 

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook