Cinema Audio Society – 2 nominacje dla The Walking Dead

W styczniu tego roku Cinema Audio Society ogłosiło nominacje do swoich corocznych nagród w dziedzinie muzyki i dźwięków w filmach, serialach i miniprodukcjach. W tegorocznej 50. edycji zespół dźwiękowców The Walking Dead w składzie: Michael P. Clark, Daniel J. Hiland, Gary D. Rogers oraz Greg Crawford został uhonorowany nominacją za Wybitne Osiągnięcie w Miksowaniu Dźwięku w kategorii Seriali Telewizyjnych.

2014_Cinema_Audio_Society

 

Drugą nominację „The Walking Dead” zdobyło za pracę zespołu w sezonie 3 w odcinku 10 „Home”. W tej samej kategorii rywalizować będą z „Boardwalk Empire” (HBO), „Grą o tron” (HBO), „Homeland” (Showtime) i „Breaking Bad” (AMC).

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości 22 lutego w Millennium Biltmore Hotel w Los Angeles.

 

AMC otrzymuje pięć nominacji do nagrody Hair and Make Up Award

Hollywood Make-Up Artists & Hair Stylists Guild ogłosiło nominację do swoich nagród 2014: „The Walking Dead”, „Breaking Bad” and „Hell On Wheels” dostali łącznie pięć nominacji dla wizażystów i stylistów za wybitne osiągnięcia w filmach, telewizji, reklamie i teatrze.

 

awards_main_slide

 

„The Walking Dead” uzyskało nominację w kategorii Najlepsze efekty specjalne w makijażu dla Grega Nicotero i Jake’a Garbera. W tej kategorii konkurować będą z Stevem La Porte z „Longmire” oraz Thomasem McInerney’em z serialu „Wikingowie”.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w sobotę 15 lutego 2014 podczas ceremonii w Teatrze Paramount.

 

Satelity 2014 – nominacja za najlepszy serial

Serial o żywych trupach jest nominowany również do nagród Satelity 2014 w kategorii Najlepszy serial lub miniserial. „The Walking Dead” będzie konkurowało z „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „American Horror Story: Sabat”, „Arrow”, „Dawno, dawno temu”, „Gra o Tron”, „Grimm”, „Les Revenants, „Nie z tego świata” oraz „Orphan Black”.

 

18th-Annual-Satellite-Awards-Full-Nominations-List

 

Data wręczenia nagród to 9 marca, a miejscem uroczystości będzie Intercontinental Hotel w Los Angeles.

 

Satellite 2012

Michael Rooker, Danai Gurira, Scott Wilson i Gale Anne Hurd podczas Satellite 2012 z wygraną statuetką

 

Złote Szpule 2014 – 2 nominacje dla The Walking Dead

Amerykańskie Stowarzyszenie Montażystów Dźwięku przyznało „The Walking Dead” w tym roku 2 nominacje w kategorii Najlepszy montaż dźwięku w serialu – Dialogi i technika ADR oraz Efekty i imitacje dźwiękowe. Serial będzie konkurował m. in. z „The Newsroom”, „Zakazane Imperium”, „Drzewo genealogiczne”, „Kłamstwa na sprzedaż”, „Gra o tron”, „Breaking Bad” Czy „Homeland”. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 16 lutego 2014 r. w Westin Bonaventure Hotel w Los Angeles. 

 

61st-anniversary-logo-for-News

 

Amerykańska Gildia Aktorów Filmowych 2014

Ponadto „The Walking Dead” było nominowane w kategorii Najlepszy zespół kaskaderski w serialu telewizyjnym edycja rozdania nagród 2014 odbyła się 18 stycznia. W tej rundzie zwyciężył serial „Gra o tron” pozostawiając w tyle „The Walking Dead”,  „Zakazane Imperium”, „Breaking Bad” i „Homeland”.

 

SAG-2012

 

Serial zdążył już zgarnąć w tym roku 2 statuetki People’s Choice Awards. Więcej o tym możecie przeczytać pod tym linkiem.

Spis wszystkich zdobytych przez „The Walking Dead” statuetek i nominacji możecie znaleźć w tym artykule.

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts