W ubiegły weekend Andrew Lincoln (Rick Grimes) i Norman Reedus (Daryl Dixon) wyruszyli do Singapuru na aktywną promocję serialu oraz spotkanie z tamtejszymi fanami. 

The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-21

Aktorzy zostali zaproszeni do Lasalle College of the Arts, w którym udzielili wywiadu, a ich rozmówcą był aktor i prezenter, Adrian Pang. Dodatkowo wzięli udział w wydarzeniu na żywo, którego organizacją zajęła się stacja FOX oraz lokalne Starhub. Nie zabrakło również czasu na tysiące zdjęć z przybyłymi fanami, których część możecie obejrzeć poniżej tego artykułu.

Największą atrakcją był tor przeszkód złożony z iście zombie-survivalowych elementów, gdzie za pomocą pistoletów-zabawek Lincoln i Reedus musieli odeprzeć pozorowane ataki żywych trupów i uratować zakładników. Całą akcję poprowadził również Adrian Pang.

Jak widać po statystkach takie promowanie serialu wychodzi twórcom na dobre. Żywa reklama jest jak najbardziej skuteczna w Azji Południowo-Wschodniej – premiera sezonu 4 osiągnęła ponad 80% więcej widzów niż premiera sezonu poprzedniego, co tyczy się krajów: Singapur, Malezja, Filipiny, Tajwan, Korea Południowa i Australia.

walkingdeadlive-86 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-33 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-32 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-31 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-30 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-24 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-23 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-18 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-15 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-13 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-11 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-6 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-5 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-4 The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-2 the_walking_dead_live_singapore_photo_credit_to_fox_movies_premium_8 The Walking Dead Singapur b2c744d6-d574-4458-b164-17f6f7e66243_The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-30- 033920e0-3cc1-4f60-9929-9b53c7abe9c2_The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-16- 9ab5b7dc-cadf-4133-b7d9-781c6bd33860_The-Walking-Dead-Live-Singapore-photo-credit-to-FOX-Movies-Premium-22-

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts