Po chwili przerwy od informacji na temat TWD: Survival Instinct wydawca – Activision – wypuścił do sieci pierwszy filmik przedpremierowy z „dziennika developera”. W materiale na temat samej gry oraz roli jaką pełnili przy jej tworzeniu wypowiedzieli się serialowi bracia – Daryl (Norman Reedus) i Merl (Michael Rooker)  – główni bohaterowie wyczekiwanej produkcji . Przedstawiono także krótkie urywki z samej rozgrywki i próbki dubbingu.

 

walking-dead-survival-instinct-logo

 

 

 

Produkcja przedstawi nam losy braci Dixon sprzed wydarzeń znanych z serialu. Nacisk położono na elementy survivalowe, skradankowe oraz dylematy moralne.

 Światowa premiera (niestety tylko na konsolach) już 19 marca (w Europie 22).

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts