Trzecia i ostatnia część z powieści składających się na życiorys Philipa Blake, czyli tytułowego Gubernatora będzie miała swoją premierę w październiku 2013r. Autorami są Robert Kirkman, twórca komiksu i postaci Gubernatora oraz współpracujący z nim od pierwszej powieści, Jay Bonansinga, amerykański pisarz. Książka zostanie wydana w USA nakładem wydawnictwa Thomas Dunne Books.

WALKING-DEAD-BOOK_405x612W Polsce tłumaczeniem i wydaniem zajmie się jak w przypadku poprzednich części Wydawnictwo Sine Qua Non i zapowiada premierę książki w okolicach lutego/marca 2014r. Książka z pewnością będzie finałem całej historii i złożonej postaci Gubernatora. Ale czy poruszy kwestie znane nam z kart komiksu czy może wypełni puste przestrzenie dopowiadając nowe aspekty jego biografii i odsłaniając nowe oblicza Blake’a? Jeśli chcemy się dowiedzieć, co przygotował Kirkman na zakończenie tej historii musimy cierpliwie poczekać. W międzyczasie do polskiego wydania książki emitowany będzie 4 sezon serialu (premiera 13 października), a w nim możemy spodziewać się pewnego powrotu serialowego Gubernatora.

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts