Wiele osób pyta nas o następną serię Internetowych odcinków The Walking Dead. Do tej pory AMC trzymało nas w niepewności czy takie w ogóle powstaną, a jeśli to kiedy będzie można je obejrzeć. Wczoraj padła oficjalna wiadomość, że AMC wypuści kolejną serię już 1 października.

AMC_TWD_Webisodes_Oath_04sized

 

Na premierę tym razem czekają tylko 3 odcinki trwające od 7 do 10 minut każdy. Historia opowiadać będzie o dwójce ocalałych (Paul i Karina) przemierzających okolice w poszukiwaniu stacji pogotowia ratunkowego ponieważ jedno z nich powoli się wykrwawia z otrzymanej rany.  W końcu docierają do ciągle działającego szpitala, który skrywa swoją mroczną tajemnicę. Początkowe poczucie wybawienia przeradza się w przerażenie.

 

Tak samo jak w przypadku poprzednich serii i ta została stworzona i wyreżyserowana przez Grega Nicotero – specjalistę od FX w serialu The Walking Dead. Ma to być najbardziej ambitna seria, jak twierdzi sam producent:

Będą Szwendacze, gore i zagrożenia czyhające na każdym kroku – wszystko to co fani TWD kochają najbardziej. Webisodes dają nam niepowtarzalną szansę na ukazanie pozostałych części zniszczonego świata The Walking Dead.

 

Premiera odbędzie się 1 października na stronach internetowych AMC (niestety tylko dla mieszkańców USA). Na krótko po tym odcinki będzie można obejrzeć na naszej stronie.

 

Kliknij tutaj aby obejrzeć The Walking Dead Webisodes: Torn Apart

Kliknij tutaj aby obejrzeć The Walking Dead Webisodes: Cold Storage

Kliknij tutaj aby podyskutować o Webisodes na naszym forum.

 

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook