Tak, jak podejrzewaliście, okładka zeszytu nr Żywe trupy nr 134 jest nieco spoilerująca: częściowo odkrywa kontynuowany z wcześniejszych odcinków wątek „Szeptaczy”, z którymi spotkał się Jesus i jego oddział, co jest kluczowym motywem w From Whispers To Screams.

 

The Walking Dead - Żywe trupy 134

 

Oprócz działań podjętych przez grupę Jesusa, pojawia się również problem Maggie Greene odnośnie podjęcia właściwej decyzji względem niepowracającego z poszukiwań Dantego i jego dwóch towarzyszy, co może zaważyć w przyszłości na losach przywództwa w Hilltop. Także Carl Grimes i Sophia Greene muszą stawić czoło problemom, które ich dotykają i mogą mieć daleko idące skutki dla grupy.

The Walking Dead nr 134 - kadr: Jesus kontra SzeptaczeZeszyt #134 The Walking Dead jest interesujący i pełen ciekawie rozwijających się wątków z wcześniejszych części, a także nowych motywów. Niezwykle szokujące odkrycie z zeszytu 133. jest kontynuowane i daje nadzieje na rychłe rozwikłanie zagadki „Szeptaczy” – z pewnością też będzie osią fabuły w kilku następnych zeszytach.

The Walking Dead nr 134 - kadr: CarlCiekawie zapowiada się również rozpoczęty wątek związany z perypetiami Carla i Sophie, który w najbliższej przyszłości może mocno namieszać w społeczności Hilltop.

Zeszyt The Walking Dead #134 to dobrze skrojony wycinek historii, jednak ci, którzy liczyli na poznanie dalszych losów Dantego będą zawiedzeni, iż na kontynuację muszą niecierpliwie czekać kolejne 3 tygodnie – zeszyt Żywych trupów nr 135 ukaże się 10 grudnia 2014 r.

 

Zeszyt The Walking Dead 134 do recenzji przekazał sklep ATOMcomics.pl. Zeszyty anglojęzyczne oraz wydania zbiorcze (w języku polskim i angielskim) znajdziecie w atrakcyjnych cenach ofercie sklepu. Ostatni zeszyt możecie znaleźć klikając tu.

 Banner ATOM

 

Jeśli macie ochotę zgarnąć wcześniejsze zeszyty The Walking Dead, to zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie ze sklepem ATOMcomics.pl.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook