Wątki poruszone w zeszycie nr 135 powodują szybsze bicie serca… Zapraszamy do recenzji The Walking Dead #135: Face To Face.

Okładka zeszytu The Walking Dead #135 Face To Face

Odkrycie Jesusa odnośnie „szeptaczy” zaczyna nabierać kształtu, chociaż nadal nie ujawniono wszystkich zagadek z nimi związanych. Dodatkowo jego działania mające na celu zdobycie informacji wpływają i z pewnością będą miały odzwierciedlenie w podejmowanych przez innych bohaterów decyzjach.

The Walking Dead #135 - Jesus kontra "szeptacze"Żywe trupy zeszyt 135 to również dalsza część zapoczątkowanego w poprzednim numerze wątku na linii Sophia i Carl kontra młodzież z Hilltop. Generalnie w tej społeczności zaczyna wrzeć i można się domyślić, że już wkrótce nie będzie tak spokojnie jak do tej pory.

TWD 135 to dobry zeszyt – znajdziemy w tej historii dwa zasadnicze wątki: „szeptacze” i napięcia w Hilltop, które bardziej pozwalają się skupić na fabule, niż w przypadku większego rozbicia tematycznego. Do tego zakończenie, które mnie osobiście zamurowało na chwilę!

The Walking Dead #135 - Maggie i Carl w HilltopDalsze losy bohaterów poznamy już 13 stycznia 2015 roku, kiedy do sprzedaży trafi zeszyt The Walking Dead #136.

 

P.S. Zwróciła moją uwagę jedna, bardzo pozytywna kwestia techniczna. Mianowicie rozmieszczenie reklam w zeszytach – wydawnictwo Image, w odróżnieniu do DC Comics czy Marvela, nie zalewa nas co kilka stron irytującymi reklamami. Zeszyty Żywych trupów czyta się dzięki temu dużo przyjemniej.

 

Zeszyt The Walking Dead 135 do recenzji otrzymaliśmy od sklepu ATOMcomics.pl. Anglojęzyczne  zeszyty oraz wydania zbiorcze, także po polsku znajdziecie w dobrych cenach na stronie internetowej sklepu. Zeszyt Face To Face możecie nabyć klikając tu.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook