Obiecana w zapowiedzi zeszytu recenzja zgodnie z obietnicą gotowa w sobotę! Czy warto sięgnąć po The Walking Dead #137: A Future Uncertain? Przeczytajcie, a się dowiecie.

The Walking Dead #137: A Future Uncertain - okładka

W recenzjach poprzednich zeszytów już pisałem, że czekamy aż wkrótce się coś wydarzy. Czytając zeszyt 137 TWD siedziałem jak na szpilkach spodziewając się lada moment wielkiego „czegoś” – generalnie bałem się spoglądać w kolejne okienka, zanim nie zapoznam się z poprzednim.

The Walking Dead #137: A Future Uncertain

Niestety tym i tym razem nie jesteśmy obdarzeni pełnym akcji i WIELKICH wydarzeń scenariuszem, jednak… dzieją się w A Future Uncertain rzeczy, które gwarantują, że w kolejnym zeszycie MUSI zaiskrzyć i w końcu rozpocząć się potężna akcja.

Jak sam tytuł komiksu brzmi, przyszłość jest niepewna i do końca nie możemy przewidzieć, jak potoczą się losy Carla i Maggie (bo to ich głównie dotyczą wątki) oraz ich interakcje z innymi postaciami. Jedno jest pewne – wydarzenia przedstawione w tej części są niezwykle istotne i pominięcie lektury tego zeszytu to duży błąd! Mimo, iż czas przedstawiony w 137. zeszycie to zaledwie 1-2 dni czasu akcji, to jest to bardzo istotny moment dla społeczności Hilltop.

The Walking Dead #137: A Future Uncertain

The Walking Dead #137: A Future Uncertain mogę polecić jako istotny fabularnie zeszyt, który niestety lekko irytuje oczekiwaniem na wielki zwrot akcji.

Komiks do recenzji trafił dzięki wsparciu sklepu komiksowego ATOMcomics.pl, który w swojej ofercie prócz Żywych trupów ma również przekrój amerykańskich komiksów z wydawnict Dark Horse, DC Comics, Image, Marvel, a także innych. Zeszyt numer 137 znajdziecie w sprzedaży online pod tym linkiem.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook