Ze sporym opóźnieniem, ale wreszcie jest recenzja zeszytu The Walking Dead #140: Life And Death. Czy warto sięgać po ten numer, czy nie przekonacie się z lektury.

Okładka zeszytu The Walking Dead #140: Life And Death

Zeszyt nr 140 poświęcony jest aż 4 wątkom: Rick i jego misja nad przystań, Carl i Szeptacze, Maggie Greene wraz z Jesusem i sprawa Gregory’ego oraz wątek Negana.

 

Dla mnie najciekawszym i najbardziej wartymi uwagi są 3 ostatnie temat z wymienionych powyżej, ale po kolei.

The Walking Dead #140: Life And Death - Gregory

Nadal ciekawie zapowiada się wyprawa Carl za Lydią. Młody Grimes z każdą odsłoną będzie się dowiadywał o tej grupie coraz więcej, a dzięki temu i my – czytelnicy. Już w The Walking Dead #140 dowiadujemy się nieco interesujących informacji o Szeptaczach, ale z pewnością jeszcze sporo zostało do odkrycia.

The Walking Dead #140: Life And Death - Maggie Greene, Jesus

Maggie i Jesus próbują ustalić, co należy począć z Gregorym, który próbował otruć i zabić Maggie Greene. Decyzja nie jest łatwa i bohaterowie starają się podjąć najwłaściwszą decyzję. Rozważają różne opcje, przepytuję potencjalnych wspólników Gregory’go.

Komiks, zeszyt The Walking Dead #140: Life And Death

I gry już się wydaje, że możemy odetchnąć spokojnie, bo wybór został dokonany, na scenę wkracza Negan i burzy cały spokój.

 

The Walking Dead #140: Life And Death ukazuje, że Żywe Trupy ciągle mają duży potencjał i wiele wątków do rozwinięcia. Kolejny zeszyt dopiero 13 maja.

 

Jeśli jeszcze nie macie swojego zeszytu nr 140, to nadal możecie go zamówić w internetowym sklepie ATOMcomics.pl. Każdy zeszyt pakowany jest w ramach swojej regularnej ceny w folijkę ochronną wraz z tekturą! Zeszyt #140 zamówicie tutaj.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook