The Walking Dead #144: … jest mocny, jest cholernie mocnym zeszytem, a tytuł tego numeru jest dobrany idealnie – po przeczytaniu go zastanawiam się, co będzie dalej, jak bardzo źle?

zeszyt The Walking Dead #144: ... okładka

Rick Grimes był zastraszony przez Alphę, gdy mu pokazała jaką dziką siłą dysponują Szeptacze, a mimo to udało mu się odnieść drobne (a może nawet nie takie drobne) zwycięstwo. Chwilę później niemal nogi się pod nim ugięły, aby w ostatnich kadrach zeszytu 144 okazało się, że totalnie nie docenił przywódczyni Szeptaczy.

W tym zeszycie TWD Robert Kirkman ponownie pokazuje kwintesencję Żywych Trupów i niemal dosłownie mnie zmiażdżył!

Komiks The Walking Dead #144: ...

Nie będę nic więcej pisał. Koniecznie musicie mieć ten zeszyt, bo zapowiada wraz ze #143 (który również polecam) coś na prawdę wielkiego. Ewidentnie zbliża się w The Walking Dead coś potężnego, co zatrzęsie gruntem pod nogami Ricka Grimesa i pozostałych bohaterów!

Jeśli udało mi się Was przekonać do sięgnięcia po ostatnie zeszyty TWD, to koniecznie skorzystajcie z bogatej oferty internetowego sklepu komiksowego ATOMcomics.pl.

 

 

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook