The Walking Dead #145: Blood For Blood to zeszyt skupiający się na uczuciach, jakie targają bohaterami i tym, jak wielkim problemem są wydarzenia pokazane w zeszycie nr 144. Zapraszamy do recenzji zeszytu 145.

 Okładka zeszytu The Walking Dead #145 Blood For Blood

Jeśli czytaliście zeszyt TWD 144, to doskonale wiecie, że Szeptacze wyraźnie postanowili wyznaczyć społecznościom Ricka Grimesa i Maggie Greene granice swego terytorium, na które trafiła grupa poszukiwawcza składająca się z Ricka, Andrei, Michonne i Dantego.

 zeszyt The Walking Dead #145 Blood For Blood Rick Grimes Michonne

Odkrycie dokonane przez bohaterów wstrząsnęło nimi ogromnie. Rick Grimes ma świadomość, że coś w tej sytuacji należy zrobić, ale jest tak przerażony i zdruzgotany, że na razie nie jest w stanie podjąć decyzji.

 

Zupełnie odwrotnie jest z Michonne, która osobiście została dotknięta przez działania Szwędaczy. Najchętniej podjęłaby działania tu i teraz.

 zeszyt The Walking Dead #145 Blood For Blood Maggie Greene, Jesus, Eugene

W tym czasie w Alexandrii ludzie zebrani na targu zdążyli się już zorientować, że coś jest nie tak i nie można odnaleźć kilkunastu osób.

 

W kolejnym zeszycie The Walking Dead, a pewnie i kilku możemy się spodziewać procesu podejmowania decyzji, jakie działanie społeczności Hilltop i Alexandrii mają podjąć względem Szeptaczy. Czyżby szykowała się kolejna Wojna totalna?

 zeszyt The Walking Dead #145 Blood For Blood Rick Grimes Andrea

Po najnowszy zeszyt The Walking Dead #145: Blood For Blood jak i inne Żywe Trupy, i nie tylko, zajrzyjcie na stronę sponsora naszych recenzji – komiksowy sklep internetowy ATOMcomics.pl.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook