Jak zwykle byłem pewien po obejrzeniu okładki The Walking Dead #146: A Breaking Point Reached oraz poznaniu tytułu, że rozgryzłem, co się wydarzy. Jak zwykle nie… ale nie było tym razem najgorzej z przewidywaniami.

okładka The Walking Dead #146: A Breaking Point Reached komiks zeszyt

Trafnie oceniłem, że Rick z Maggie się poróżnią, ale kłótnia nie dotyczyła tylko i wyłącznie kwestii Szeptaczy, no i jej zakończenie również nadeszło szybciej niż się spodziewałem.

The Walking Dead #146 A Breaking Point Reached Michonne Carl Lydia

Cały zeszyt 146. opiera się w zasadzie na ukazaniu bólu mieszkańców Hilltop i Alexandrii, który ich dotknął po stracie bliskich w następstwie działa grupy pod przywództwem Alphy. Istotną częścią komiksu są również żądania mieszkańców w kwestii zemsty na Szwędaczach.

 

Oczywiście odwet, a zwłaszcza natychmiastowy nie jest zgodny wizją Ricka, którą wzmocniło ujrzenie stada zombie, którym kieruje Alpha wraz ze swoimi ludźmi.

The Walking Dead #146 A Breaking Point Reached Rick Grimes Maggie Greene

Nieoczekiwanie na scenę wkracza Eugene i wyjawia Rickowi i Andrei swoją wizję zemsty na Szeptaczach. Zdecydowanie nie będą to spokojne czasy dla bohaterów The Walking Dead – tak, jak pisałem wcześniej, najbliższe losy uniwersum zapowiadają się emocjonująco!

 

Tradycyjnie nasza recenzja nie pojawiłaby się, gdyby nie wsparcie internetowego sklepu z komiksami ATOMcomics.pl, do którego odwiedzania i zakupów w nim serdecznie zachęcamy.

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook