TWD

Studio Telltale Games oficjalnie potwierdziło, że trzeci sezon The Walking Dead – gry osadzonej w uniwersum stworzonym przez Roberta Kirkmana – zostanie zaprezentowany w trakcie targów gier komputerowych E3 w Los Angeles.

Premiera kolejnego sezonu planowana jest na jesień tego roku. W najbliższą niedzielę – 12 czerwca – Telltale udostępni pierwszą „zajawkę” nadchodzącej produkcji (godzina 12:00, w serwisie IGN). Wielu graczy i fanów The Walking Dead zastanawiało się w jaki sposób twórcy wybrną z sytuacji, po mocnym finale drugiego sezonu TWD. W zależności od dokonanych w nim wyborów, gracz kończył bowiem swoją historię w wielu różnych miejscach i z różnymi bohaterami.

Twórcy przekonują, że zabiorą swoją serię w dosyć nieoczekiwanym kierunku, nad czym pracują razem z Robertem Kirkmanem i Skybound (wydawcą komiksów spod szyldu The Walking Dead). Kolejna seria TWD ma służyć zarówno jako nowy punkt wyjścia dla fabuły jak i kontynuacja sagi z Lee i Clementine, którą zapoczątkowano w 2012. Przypomnijmy, że ostatnią grą Telltale osadzoną w świecie TWD, był trzyodcinkowy spin-off komiksu z Michonne w głównej roli.

Źródło:
www.telltalegames.com

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts