TYRCARLIZMIK

Jeśli wśród widzów The Walking Dead są jeszcze jacyś fani Lizzy „Poskramiaczki zombie” Samuels, to czeka na nich kolejna usunięta z 4 sezonu scena, tym razem z udziałem wspomnianej bohaterki. Fragment, pochodzący z pamiętnego odcinka The Grove, pojawił się oczywiście w wydaniu 4 serii The Walking Dead na DVD/Blu-ray. Przedstawia zdążających w stronę Terminus Tyreesa, Carol i siostry Samuels. Niedawno AMC wypuściło także króciutki teaser 5 sezonu serialu, który również możecie oglądnąć w rozwinięciu.

 

Scenka raczej wiele by do serialu nie wniosła, bo na psychodelę zaserwowaną nam przez Lizzy zdążyliśmy się już chyba wystarczająco napatrzeć. Na pewno nie jest to też popis umiejętności aktorskich zarówno ze strony dziewczynek, milącego się Tyreesa, jak i ledwo odzywającej się Carol. 

 

Pod spodem możecie zobaczyć dziesięciosekundowy teaser 5 sezonu The Walking Dead, które wróci na nasze ekrany już 12 października.

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts