Overkill

 Ledwo się oglądnęliśmy, a już do drzwi puka kolejna gra komputerowa z zombiakami i to nie byle jaka, bo znów oparta na marce The Walking Dead. Trzeba przyznać, że uniwersum Roberta Kirkmana rozrasta się w ostatnim czasie jak szalone. Produkcja tworzona przez studio Overkill Software będzie opartym na komiksie FPS-em z nastawieniem na tryb kooperacji. Studio wypuściło już krótki, ale ciekawie pomyślany teaser swojego nowego dzieła.

 

 

Gra przeniesie nas do ogarniętego apokalipsą zombie Waszyngtonu, gdzie wcielimy się w grupkę ocalałych osób. Produkcja oprze się na akcji, mechanikach RPG, skradaniu oraz klimacie horroru. Widać, że w projekt wyraźnie zaangażowany jest sam Robert Kirkman.

Jak mówi nam teaser, nowego tytułu należy spodziewać się najwcześniej w 2016 roku.

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts