Zawsze  bardzo cieszą nas rodzime produkcje w tematyce tak bardzo nam bliskiej. Z przyjemnością ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są dwie książki Adama Węgłowskiego – „Żywe trupy. Prawdziwa historia zombie”

 

Żywe-trupy_PRESS (2)

 

 

Zasady konkursu

Aby walczyć o nagrodę w postaci jednego z 2 egzemplarzy książki „Żywe trupy. Prawdziwa historia zombie.” należy w dowolnej formie odpowiedzieć na jedno z pytań:

1) Jak Twoim zdaniem powinien zakończyć się finałowy odcinek sezonu 6 The Walking Dead?

2) Jeśli miałbyś taką możliwość to w jaki sposób powstrzymałbyś a następnie zlikwidował wirus zombie?

 

 

Jak udzielić odpowiedzi?

W dowolny sposób, jaki przyjdzie Wam do głowy: może być to wiersz lub zabawny krótki tekst, może być rysunek, grafika, kolaż zdjęć, możecie również nagrać filmik lub wymyślić zupełnie inny sposób.

Ważne, abyście mogli nam swój pomysł zaprezentować za pośrednictwem maila, gdyż zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected]

Komisja konkursowa wybierze 2 najciekawsze odpowiedzi spośród wysłanych zgłoszeń.

 

Terminy

Konkurs odbywać się będzie w dniach 11 czerwca do 19 czerwca 2016 roku, do godziny 23:59.

Ogłoszenie wyników za pośrednictwem strony www.StrefaWalkingDead.pl nastąpi najpóźniej 30. czerwca 2016 r.

 

Żywe trupy. Prawdziwa historia zombie. – nagroda

trup

Złowieszcze żywe trupy atakują z ekranów kin, telewizorów i komputerów. Uwielbiamy się ich bać. Myśl o tym, że nadejdą chwiejnym krokiem, zwiastując kres cywilizacji, pochłonęła miliony na całym świecie. Adam Węgłowski – człowiek, który zjadł zęby na zombie – udowadnia, że nie jest to wcale nowy fenomen. Ludzkość drżała ze strachu przed żywymi trupami już dwa tysiące lat temu. I miała ku temu doskonałe powody.

Autor wyrusza śladami zombie w podróż przez epoki i kontynenty. Przemierza Afrykę, Karaiby, Bliski Wschód i dziewicze puszcze średniowiecznej Polski. Zagląda do laboratoriów wybitnych biologów i analizuje czarnoksięskie księgi. Jego wnioski są zatrważające.

Od mrożących krew w żyłach rytuałów Haitańczyków, po polowania organizowane przez istniejących naprawdę polskich wiedźminów – walka z żywymi trupami trwa od najdawniejszych czasów. A współczesna nauka tylko potwierdza, że jest się czego bać.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Wydawnictwo Znak Horyzont

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem http://www.strefawalkingdead.pl/graf/Regulamin-konkursu-historia.pdf

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook