Prace nad 4 sezonem trwają, a stacja AMC nie pozostawia fanów serialu bez żadnych wieści. Pojawiło się  już kilka klipów na temat produkcji oraz dwie usunięte sceny z 3 sezonu, które prezentujemy wam poniżej.

Pierwszy z nich dotyczy Zombie School w sezonie 4, w której pod okiem Grega Nicotero, charakteryzatora oraz Russella Towery’ego, koordynatora kaskaderów (wystąpił gościnnie w 3 sezonie w epizodzie „Made To Suffer” i zagrał jednego ze strażników miasteczka Woodbury) statyści uczą się, jak być prawdziwym zombie z krwi i kości.

 

Zombie The Walking Dead

 

 

Kolejny filmik dotyczy wydarzeń w 4 sezonie, które wydają się być ciągle tajemnicze, a twórcy przekonują, że będzie to coś zaskakującego. Podkreślają, że sam zwiastun nie odkrywa tego, co tak naprawdę się wydarzy; pojawią się nie tylko nowe wątki i postacie, ale i nowe zagrożenia. Kirkman wyznaje, że nowy sezon to większy powrót do cywilizacji, a także większe poczucie wspólnoty. „Rick będzie miał teraz znacznie więcej ludzi w swojej grupie i będzie potrzebował więcej zasobów. To będzie duży do utrzymania ciężar, aby ta społeczność mogła funkcjonować”. Producentka Denise Huth przypomina widzom, że „Gubernator nadal tam jest. Choć Rick i jego grupa wygrali pierwszą rundę, to wojna się nie skończyła”.

 

 

W międzyczasie pojawiły się także usunięte sceny z minionego sezonu. Pierwsza z nich ma związek z Rickiem i jego wyobrażeniami zmarłej żony. Po stracie Lori Rick zaczął odchodzić od zmysłów, a zjawa Lori zaczęła się coraz częściej pojawiać w jego umyśle.

 

 

Druga scena rozgrywa się pomiędzy Carol i Merlem. Carol przynosząc Merlowi jedzenie wykorzystuje moment bycia na osobności, aby powiedzieć mu, jak bardzo jest zdeterminowana i jak wiele jest w stanie zrobić dla Daryla.

 

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts